Asiakkaana voin valita jaloillani.siirtymällä K-Supermarket Rakunan asiakkaaksi.Siellä kauppias tervehtii hyllyjen välissä vaikkei tuttuja ollakkaan.
K-Supermarket Lehmus
maksukykyinen
4409
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se ei varmaan kiinnosta ketään mistä ne muutaman euron ostokses haet. Kauppias luultavasti näki et taas joku naama norsunvitullaa.
K-Supermarket+Lehmukseen+soittajat+.
+
Puh.+0207597650
Puhelun+hinta+0207-alkuisiin+numeroihin+pvm+8,35+snt/puh+++7,02+snt/min+(sis.+alv+24%),+mpm+8,35+snt/puh+++17,17+snt/min+(sis.+alv+24%).+Ostettuja+tuotteita+koskevat+yhteydenotot+tulee+tehdä+sähköpostitse+tai+alla+olevaa+Lähetä+palautettta+kauppiaallesi-linkin+kautta.Turha+sinne+on+asiakkaan+paikanpäälle+mennäostetuista+tuotteista+palautetta+antamaan+.kun+kaikki+hoituu+sähköisesti+ja+ei+kasvotusten
Olipa taas aloitus. Joku jaksaa nillittää siitä ettei kauppias tervehdi häntä.
Käyn viikoittain ostoksilla Lehmuksessa enkä ole koskaan huomannut tervehtiikö joku henkilökunnasta vai ei. En edes tiedä kuka henkilökunnasta on kauppias, minulla sille ei ole mitään merkitystä. Kun katseeni kohtaa henkilökuntaan kuuluvan kanssa tervehdin itse ja aina saan tervehdyksen takaisin ja palvelutiskiltä hyvää palvelua samoin kuin kassoilta.
Lehmus on siisti ja sopivan kokoinen kauppa, jossa on hyvät minulle sopivat tuotevalikoimat eikä henkilökunnassakaan ole valittamista.
samat sanat, ostoksille minäkin vain menen.