Rakkautta vuoden 2004 lopussa?

Onko muita,jotka rakastuivat vuoden 04 päätteeksi? Onko työkuvioissa uuden etsiminen päällä nyt?
6904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luvattiin, että 20.9.2005 tietämillä on taivaankappaleet sellaisessa kulmassa, että rakkausrintamalla on tapahtumassa jotakin elämää suurempaa...Hmm, odotellaan ja kommentoidaan sitten, eikös vaan!!!

Olen aloittanut uuden suhteen itse marraskuun lopussa viime vuonna. Työpaikkaa haluaisin vaihtaa ja katselun alla on.

Äänestä
  • Astro.fi :ssä on linkki, jossa voi kuunnella oman horoskooppinsa tälle vuodelle.
    Vaakaihmisille on luvattu parin vuoden matalapaineen jälkeen parempaa täksi vuodeksi. Ja paras päivä olisi 2.9.2005, ja pari viikkoa sitä ennen ja sen jälkeen.

    Äänestä

Hämmästyttävää, mutta molemmat asiat tapahtuivat tammikuussa itselleni. Ihmetyttää vieläkin.

Äänestä

Niin rakastuin minäkin vuoden lopulla ja päästiin näin pitkälle eli nyt olen sinkku ja odottelen ja katsastelen mitä se elämä tuo tullessaa.Toivottavasti tuo syyskuu -05 on onnen kuukausi ettei mene koko vuosi.
Oma rakastumiseni muuten alkoi juuri syyskuussa -04

Äänestä

Aloitin seurustelun vuoden vaihteessa... =)
Työpaikan vaihdos ei kylläkään ole ajankohtainen.

Äänestä

samaa täällä...loppuvuodesta rakastuin ja nyt onnellisempi kuin koskaan..työpaikanvaidos harkinnassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaakailua kirjoitti:

Onko muita,jotka rakastuivat vuoden 04 päätteeksi? Onko työkuvioissa uuden etsiminen päällä nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu