suurin osa susien metästäjistä/salakaatajista on vähä-älysiä alkoholisteja.sitä asiaa ei voi kukaan kieltää.lopettakaa susien turha tappaminen niin ehkäpä se homouskin häviää sieltä.
rautavaara
15
409
Vastaukset
- LehmätPiiloon
Suurin osa Rautavaaralaisista on eläkkeellä. Ne loput ovat humalassa tai uskovaisia, ei sieltä montaa salakaatajaa löydy. Lehmiä laitumilta kesäsin kaatasvat suorollaan, jos niitä enää olis. Vanhaa eläinrakastajan seutua koko rajaseutu.
- pullotjahomotpiiloon
mutta siltippä löytyy humalaisia salakaatajia ja homoja.
- Anonyymi
Omituista höpinää.
- naisetnauttivat
Meillä Rautavaaran naisilla ja teillä metsästyksenvastustajasusihyysärihomppelipojuilla on yhteinen salaisuus. Se on salaisuus, jossa yhteisiä tekijöitä meillä ja teillä ovat on peräsuoli ja vahvimmat nautinnot.
- sairaussairaus
te akat ette saa ku mamuja koska ukot juoksoo ukkojen peräs metässä.voi kyynel :( juokaa lisää.
- siksipäsikakarsinassa
sairaussairaus kirjoitti:
te akat ette saa ku mamuja koska ukot juoksoo ukkojen peräs metässä.voi kyynel :( juokaa lisää.
Voivat polkea sitä, Suurin ei näe pimeässä.
- puholija
Hienossti ilmaistu kun eiole rassistista- tai vihapuhetta.
- eitotuuttaniinkö
mitä ihmettä on vihapuhe?mamut pitää saada pois täältä ennenku on liian myöhästä,ja tämä on totuuden puhumista(kirjoittamista).
- Anonyymi
sairaussairaus kirjoitti:
te akat ette saa ku mamuja koska ukot juoksoo ukkojen peräs metässä.voi kyynel :( juokaa lisää.
Onko kaikki matot kotona?
- nitropillerilläVieremä
Jos sudet loppuvat niin miten nämä metsästäjät saavat korvaukset epäkelvoista koirista
kun ei ole susia syyllistettävänä. - Anonyymi
Tämäkö on totta?
- Anonyymi
Vielä voi miettiä aloittaja on ko jotakin itsellä, löysää vai höyrykö pyrkii yli.
- Anonyymi
Aloittajan höyryt ovat luultavasti lauhtuneet kolmessa ja puolessa vuodessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittajan höyryt ovat luultavasti lauhtuneet kolmessa ja puolessa vuodessa.
Omituisten otusten kerhoon kaikki.
- Anonyymi
No niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577