Nopeasti tälle palstalle!
Mies on Nokialta.
Mies on Nokialta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Montako tila-autoa on Nokialla? Muutama taksi, keillä muilla? Mikä luetaan tila-autoksi?
Se oli pila-auto. Sillä laitetaan toiset kulkuvälineet ja kaikki muukin piloille.
Vittu nyt se henkilöllisyys!!! Vanhemmat voi panna jos hakattu akka ei uskalla!
Kyä se nimi julki tulee, sitten kun uutisoidaan siitä, että mimmosen tuomion oikeus antoi tälle tekijälle. Sitten on taas isot jutut kaikissa lehdissä, mitä kansa voi lukea.
Siis kuka on murhaaja-hirviö?
nimi kehiin tai missä sen auto mahtaa olla?
Se tytön tappaja on vielä pahempi hirviö sanan kaikissa tarkoituksissa!
taitaa käydä samoin kuin kirkon polttajalle, facebookki ja kaikki kuvat poistetaan ja joskus kuukausien päästä nimi vilahtaa jossain ylilaudassa. jätkällä taitaa olla liuta lapsia, kun tila-autolla ajelee, eikös ne ole yleensä suurperhe-autoja. lasten takia varmaan nimikin salataan.
Ei se nyt Nokia niin iso kylä ole ettei miehen (autokuskin) nimiä saada esille
Lueskelin tapauksesta. Se kuskihan oli ajellut siellä Sorvan suunnalla sivuteitä pitkin, ennen kuin koukkasi tälle valtatie 12:lle. Oli johonkin siellä törmännytkin, mutta pääsi jatkamaan matkaansa. Siitä törmäyksestä poliisi sai ilmoituksiakin. Hitto olis saanut törmätä sen verta kovaa, että matkanteko olisi stopannut siihen. Tai olis perkele pyyhkässy johonkin syvään ojaan tms. niin olis jäänyt ajot siihen. Samalla olisi säästynyt näiden kahden nuoren henki, kun tämän rattijuopon matka olisi pysähtynyt jonnekin sivutien mutkaan.
Jammu Siltavuori.
ei taida tästä tyypistä tulla nimeä eikä kuvaa. pari vuotta linnassa, niin voi aloittaa puhtaalta pöydältä.
No vähemmällä pallon nokkimisella tämä pääsee kuin se hullu, joka tyttöystävänsä murhasi. Se nokkii palloa jonnekin 2030-luvulle asti.
KAtso MVlehdestä, siellähän se on.
ei se mv-lehtikään niin fbi ole että olisi tiedossa...
Täällä on nyt tiedossa että tekijä asuu koskenmäessä koska on sieltä lähtenyt ajaa sorvantietä.
Täällä k-mäessä on nyt kovat piipussa.
Huoltiksen kulmiitahan tuo