perkele miten turhalta laiffi tuntuu

kaikki kaverit on huoria, lutkia, vosuja tai jotain muuta joita ei vaan vittu jaksa katella.
sit mä olen vielä aina se säälittävä sinkku joka ei ees kosksaan saa ketään.
ei kannata olla liian kiltti, jää kyllä ihan saatana yksin lopuksi
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki naisten hakkaajat sanoo noin aina!

Äänestä

Tää oli kyllä taas päivän paras!
Kippis sulle!

Äänestä

naisilla on oikeasti pimentynyt nykymenossa vintti. Ollaan niin helvetin vaativia...Naisten hakkaajaksi haukkuvat olettamukista ja jostain luuloista.

Äänestä

Naimissa olet. Keskity siihen liittosi, lapsiisi ja unohda tääl pään aukominen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


onnexviinaeilopu kirjoitti:

kaikki kaverit on huoria, lutkia, vosuja tai jotain muuta joita ei vaan vittu jaksa katella.
sit mä olen vielä aina se säälittävä sinkku joka ei ees kosksaan saa ketään.
ei kannata olla liian kiltti, jää kyllä ihan saatana yksin lopuksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu