Patrick Tiainen opettaa oikein!

Jumala on lähettänyt meille oikean profeetan, jonka ansiosta Suomi voi kohta olla Jeesuksen! Patrick Tiainen on saanut aikaan suuria herätyksen aaltoja, mutta hän lupaa, että paras on vielä edessä päin! Siitä on jo merkkejä runsaasti. Patrick Tiaisella on myös kielillä puhumisen armolahja, jota hän käyttää paljon hyväkseen.
Kokkolasta käsin hän pyörittää myös Uskon Sana liikettä.
6278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Just juu,täyttä harhaa on julistus ollut ja profetiat myös...sokea sokeaa taluttaa.

Äänestä

Patrik tiainen on homo ja eronnut saarnaajan virasta

Äänestä

Patrik Tiainen ei ole profeetta.
Profeettoja ei tarvita enään, koska Jeesus oli viimienen sellainen ja kristityille, Hänen seuraajilleen jäi vain evankeliointi Raamatusta joka on profetaalinen.

Lain ja profeettojen aika kesti Johannekseen asti. Siitä lähtien on julistettu hyvää sanomaa Jumalan valtakunnasta, ja jokaista vaaditaan tulemaan sinne. (Luuk. 16:16)

Äänestä

Kyllä aloittaja on eksytetty pahemman kerrnan.

Aikoinaan katsoin 5 mintuuttia M. Koiviston mekastusta ja hyppelyä ja hänestä lähtevää paholaisen katsetta ja oli laitettava laite kiinni.

Samoin syksyllä selvitin mikä miels tämä Tainen on ja ihme manaamista ja raivokasta heilumista. Tuli jo
silloin mielleen että samanlaista pahaa menoa kuin Koivistolla vaikka en osannut arvata että muutkin #harrastukset# mitä tehdään piilossa olisivat samat.

Ihmetytti kuinka paljon eksytettyä sakkia oli siellä kuulemassa. Ja kuulemani mukaan illasta toiseen samanlaista.

Pyyskää Sanassa kiinni ja varokaa noita hengen manaaja eksyttäjiä.

1Äänestä

keskustelun aloittaja on ihan sekasin näissä asioissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jeesuksellerakas kirjoitti:

Jumala on lähettänyt meille oikean profeetan, jonka ansiosta Suomi voi kohta olla Jeesuksen! Patrick Tiainen on saanut aikaan suuria herätyksen aaltoja, mutta hän lupaa, että paras on vielä edessä päin! Siitä on jo merkkejä runsaasti. Patrick Tiaisella on myös kielillä puhumisen armolahja, jota hän käyttää paljon hyväkseen.
Kokkolasta käsin hän pyörittää myös Uskon Sana liikettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu