HARJAVALLASSA HAISEE EDELLEEN...

puistosetä

Jokos se booliiteri vois myöntää että harjavallassa haisee rikaste!!!kannattasko rikastevarastoa tilkitä...???vai kuuluuko "rahan"haista...???

9

524

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hapetsu

      H-VALLASSA on enemmän harmaita päitä kuin missään muualla en tiedä mitä vitamiineja sieltä boo liiteristä tulee

    • Einarinari78

      Pari vuotta Hvallassa asuneena alkaa tuo lähes jokapäiväinen käry korpeemaan sen verran, että kohta on talo myynnissä. Uskomatonta, että vuonna 2017 tuollainen pössyttely on vielä mahdollista. Herrojen kerho ja raha sanelee, ei muista/mistään väliä.

    • töissäollut

      täyttä teatteria koko laitos!minkään ei oikeen väliä...

    • ahdistaa

      Nyt ovat heränneet valittaan hajusta muutkin kun haisee pohjoispuolelle asti voi voi.

    • haittahaju

      En tiedä, enkä epäile mitään tai ketään siitä mistä haju tulee, mutta n. 2,5 kk ajan 2-tieltä tullessa Merstolan kautta Harjavallan keskustaan päin mätää kananmunaa muistuttava ja samalla käryinen haju on erittäin voimakkaana heti Niemisen Valimon kohdalla ja lievenee siitä keskustaan päin.

      • makkarapotati

        Et oo kattonu autos penkin alle, ettei vaan pikkujouluista tullessa sinne potkastut makkaraperunat oo alkanu itämään?


      • pahastipölläyttelee

        Musulinnasta päin tuulensuunnan ollessa sieltäpäin.


      • Suljettu
        pahastipölläyttelee kirjoitti:

        Musulinnasta päin tuulensuunnan ollessa sieltäpäin.

        Tyhjä rakennusko siellä haisee?


    • haisietoveri

      mul o pussihousut,,en haisoo!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      100
      6394
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3833
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3200
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      370
      1726
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1398
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1340
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      969
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      956
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      890
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      869
    Aihe