Olen "arvostellut" Tissun kuvia ahkerasti viime kuukausien aikana. Nykyiset Botox-naama-, kaneliperse- sekä länkisäärikuvat alkavat jo kuitenkin kyllästyttämään ja ovat lisäksi "soosin" peitossa.
Kysymys kuuluukin onko Tissulla, tai Tissusta, muitakin kuvia? Olisin suuresti kiinnostunut hänen miehisestä elimestään, joka kuulemani perusteella ei kalpene edes hevosen siittimen rinnalla.
Kyllästyminen iskee
ahkera.arvostelija
6
313
Vastaukset
- haukan_
Oletko muistanut antaa Tissulle seksiä?
- Robokoppi
Ihan hyvän kokoinen oli mutta nyt en löydä sitä kuvaa.
- Robokoppi
Eihän tissulla ollut juhlakunnossa siinä aijaan kuvassa.
Robokoppi kirjoitti:
Eihän tissulla ollut juhlakunnossa siinä aijaan kuvassa.
En muista mutta samassa ketjussa oli tämä myös
- Pitkämuisti
Miksi Tissun postaamat kuvat muuttuivat konservatiivisemmiksi ja harvalukuisemmiksi, kun Saunis ja Kylmis mainitsivat Vantaan?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011011
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt55936Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61820Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142761- 65685
- 78541
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto88519- 39518
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel99509- 40506