Oli se kyllä vähän

Koominenkin Tilanne ku näin jäkikäteen ajattelee vaikka silloin sattui niin perkeleesti :(

;) :DDD Olin ihan vähän vauhkona.
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisi mukavaa nauraa yhdessä nyt jälkeenpäin koko sekoilulle. :) Silloin ei kyllä naurattanut kun kaikki tapahtui ryminällä.

Äänestä

Apua, jäikö jälkiä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hiemanjonaurattaakin kirjoitti:

Koominenkin Tilanne ku näin jäkikäteen ajattelee vaikka silloin sattui niin perkeleesti :(

;) :DDD Olin ihan vähän vauhkona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu