Tänään tulee telkkarista sontaseppojen elämästä kertova dokumentti
http://telkku.com/ohjelmat/5d-homosaunat/130960/tv5/2657582
Siinä vielä linkki jos joku sontis ei tiennyt kyseisen ohjelman tänään tulevan
muistakaa tänään katsoa tv:tä
15
315
Vastaukset
- Hauka.oudoksuu
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena. Kuka näitä poistelee?
- Katso.homo.peiliisi
Sinä tissuhan sen poistatit.
- Katso.homo.peiliisi
Katso.homo.peiliisi kirjoitti:
Sinä tissuhan sen poistatit.
Taas puhuit tyypille, joka ei ole edes käynyt täällä.
- Hauka.oudoksuu
Miksi näen Tissun ruman homonaaman, kun katson peiliini?
- Katso.homo.peiliisi
Hauka.oudoksuu kirjoitti:
Miksi näen Tissun ruman homonaaman, kun katson peiliini?
Siihen en ikävä kyllä osaa vastata.
- Kaikki.tietävät
Hauka.oudoksuu kirjoitti:
Miksi näen Tissun ruman homonaaman, kun katson peiliini?
Koska olet Tissu.
- Eräs_teoria
sauna_timppa kirjoitti:
Tissuharhat alkaa näemmä käymään päälle osalla porukasta
Olen tissu.
- mhvghcvncvnvcnvnv
Tissu taisi häipyä.
- 1.kys
Miten homo mainosviestisi liittyy palstan aiheeseen?
- Miksi.läähätät
Jos ei liity, niin miksi sitten läähätät?
Homoilusta melkein joka ketjussa on ollut kyse niin koin että se liittyy erittäin vahvasti aiheeseen. Eikä tämäkään ketju poikennut tavasta. Jopa sinun viestissäsi kirjoittelet samasta aiheesta niin katsohan kauhoittelusta kertova ohjelma niin opit ehkä jotain uusia alan niksejä
Hmmm taitaa ne tuolla homo ja lesbo palstalla olla huolissaan, kun täällä on homoilua enemmän, kun siellä ja tässä nyt ei oikeen voi lähteä omien pariin, kun eikös me kuiteskin olla jo täällä omien joukossa?
- saunaseppo-
Perustin juuri homosaunan puohitien taloyhtiön saunaan ja avaan sen tänään 00.00. Kauhat on liukastettu ja sauna on kuumana, tervetuloa.
Kauha on liukas mutta onhan lattia pitävä? Olisi kovin noloa liukastua siinä seurassa kontalleen kun toisilla on liukas kauha kourassa valmiina,voisi käydä hassusti
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604856Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362209Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581949- 1981928
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1701580Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2951502Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061280- 881199
- 2071182
- 651154