aikan kaksi isoa painolastia pois, mies kuule, jotka olivat kytköksissä toisiinsa. Mua oikeesti pelotti ihan saatanasti, että joudun kohtamaan sut kaiken meidän erotiikan ja riitaisan parisuhteen jälkeen. Nyt mulla on jäljellä vaan se kylmä muisto susta, jota pääsen omassa rauhassa analysoimaan ja käsittelemään :) On mulla silti iksu :)
Mulla on tippunut tässä kahden päivän
puuhkukäyttilähelt
3292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Erotiikan ja kiihkeän parisuhteen, heh heeh hee älä nyt äijä naurata. Mutta kiva kun yrität hyvästellä mielikuvituskavereitasi
Ns. mielikuvituskaverit kun on vaan niin riippuvaisia minusta. Ei millään saa kyllikseen. Koko ajan on kaadettava ja ammennettava niille itsestään lisää. Hirveän kyltymättömiä kuten mieskin josta puhuin. Rajua eläimellistä toimintaa ja ihmisen heikkoutta. No hyvä jos oon saanut miehet patsastelemaan. Sitten kun pääsen eroon tästä yrjötys-pahoinvointi kierteestä, niin... Emmä pysty edes ajattelemaan mitä se tarkoittaa.
Jos ne sinun mielikuvituskaverit tulevat pahuuden voimasta, sinun on niille itse laitettava tiukat rajat, ne lähtevät ainoastaan pois häätämällä ne pois Jeesuksen Kristuksen nimessä.
Jos ne ovat ns vaarattomia silloin tunnistat ne siitä että ne eivät ole sinua viemässä eivätkä säikähdä Jeesuksen nimeä.
Ainoastaan Jumalan kautta voit saada rauhan.