Kasmirporno

Luovu TTK kisasta KASMIR ! Et ole sen arvoinen.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valitettavasti Kasmirin harrastukset ovat olleet laajempia kuin ne kaksi Axlin hänelle näyttämää nauhoituspatkää. Omituista, että vain Axlia kauhistellaan, kun mukana on ollut koko lähipiiri runsaine kuvavarastoineen. Ihmettelen, että tästä ei puhuta.

Äänestä

Luuseri Kasmir pihalle välittömästi Tanssii tähtien kanssa ohjelmasta, pikkutyttöjen salakuvattuja panovideoita katseleva ei todellakaan ole tähti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Protos kirjoitti:

Luovu TTK kisasta KASMIR ! Et ole sen arvoinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu