Menee jo hermot tuon writerin kanssa! Haluaisin yksinkertaisesti saada tekstini ensimmäisen sivun sivunumeroksi yksi, mutta ohjelma laittaa sen nollaksi. Olen katsonut varmaan miljoonasta paikasta ohjeita miten muuttaa tämä mutta kun ei niin ei! Auttakaa joku joka osaa! Kiitos!
Ensimmäisen sivun sivunumeroinnin ongelma
EiNäinEi
2
158
Vastaukset
- linuxuser
aloitapas tuosta lukemaan...
https://www.google.fi/search?client=ubuntu&channel=fs&q=sivunumerointi libreoffice writer&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&ei=iQq3WIqmEsaq8wekwws
:)- EiNäinEi
Siis ei voi olla totta, nyt onnistui. Miten tuo oli mennyt multa ihan ohi? Kiitos TODELLA paljon!! Rakastan sua! <3
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310238Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729783Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056809Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2085238- 1734959
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1533792- 802618
- 1702611
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642433- 582272