Vapauttakaa Carol-Axel Smith!

Vapauttakaa Carol-Axel Smith, hänen ei kuulu olla vankilassa.

Peter on kaiken takana.
5152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minut pakotettiin Haippirinkiin, olen ihan syytön!

Äänestä

Entä julkkisten ja isokenkäisten rouvat? Nimet ovat tiedossa oikeuden pöytäkirjamokan takia.

Äänestä

Todellinen satuolento olen. Sanoi Axl mitä tahansa.

Äänestä

Maisa Torppa, Sanni Kurkisuo, Anna Abreu, Maija Vilkkumaa, Diandra Flores?

Äänestä

Axl sai sittenkin tuomion...

T: Trevor Byron

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trevor_Byron kirjoitti:

Vapauttakaa Carol-Axel Smith, hänen ei kuulu olla vankilassa.

Peter on kaiken takana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu