Kyllähän me saatettas

joidenkin mielstä olla hieman hassu ja erikoinen pari mutta mitä se haittaa ;) :D

:)
12607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Niinpä. Mitä väliä, kun me rakastetaan toisiamme. Hyvää yötä.

Äänestä
  • Rakkautta onko täää???? <3

    Äänestä

miksi niin? :)

Äänestä
  • No kun ollaan aika erilaisia noin niinkuin äkkiseltään aateltuna.... mutta sitten kuitenkin niin samanlaisia. :) Ja minä ainakin oon aika omituinen muutenkin. :D

    Äänestä

Mitä sanoo maailma, mä korvat sitä suljen...

Äänestä

Kikattava Kakkiainen

Äänestä

Meneekö tämä miehelle vai naiselle? :D

Äänestä
  • Miehelle omituiselle :D

    Äänestä

  • No, eipäs nyt sentä

    Äänestä

minäkin yleensä olen mittinyt miltä näytän jonkun kanssa,
sinun kanssa en,
mietin vain että oletko sinä tyytyväinen näkemääsi
jotta katsoisit minua etk ympärillä olevia

Äänestä
  • Sinua katson aina kun uskallan.. ;)

    Äänestä

Ihana pari oltaisi oltukin, kun toisella valehiukset tarrateipeillä ja toisella kemiallisesti toimiva valekone housuissa. Ja molemmat luulivat toista aidoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


goodnight kirjoitti:

joidenkin mielstä olla hieman hassu ja erikoinen pari mutta mitä se haittaa ;) :D

:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu