mihin hävise se tarran tilauslinkki

jos joku tietää sen laita tänne heti.
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt tilailemaan tarroja ruosteisen itälintan kylkeen.

vihaiset-vw-omistajat-keksivat-bisneksen-kauppaavat-tarroja/5369444

Äänestä

– Sen lisäksi, että olemme ärsyyntyneitä, häpeämme myös autoja, joilla ajamme. Haluamme muidenkin tietävän, kuinka vihaisia olemme Skodan huijauksesta, sivun ylläpitäjät jatkavat.

He myös kannustavat muita Skodalla ajavia ”pistämään esille meidän magneettitarramme ja näyttämään kaikille, että olet vihaisempi kuin he”.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laaduton.tarra kirjoitti:

jos joku tietää sen laita tänne heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu