https://www.kuntalaisaloite.fi/fi/aloite/3676
Käykäähän kannattamassa.
Ratamakeskus hankkeen vastustaminen
4
155
Vastaukset 4
- DrIlpo
Vide mitä jurpoja. Allekirjoitus takaa että kotkaan pitää matkustaa pienenkin vaivan takia.
Just, voi vide... mitä törppöjä. Sairaala me tarvitaan, ei Ratamo-keskusta. Suolle virheinvestointi.
- Jarza_72
Jaahas.. SuurKouvolan sitoutumattomat taas asialla. Popparit esiin, joku alkaa taas syyttelemään tietysti yhteistyökyvyn puutteesta.
http://www.suurkouvola.fi/index.php?pageID=42- kylänäion
Joo toi on nii tyypillist saatana kun pitäs saaha asiat kuntoon, niin kaikki on kimppus suotta. Painus itte kattomaan suosavottaa lapionvarressa ja talkoilla niin ei tarvis turpiaan soitella. Ei suosairaalalle. Suninen ja Valen on oikiassa! Oon allekirjottanu nimettömänä niin ei pääse kukaan lässyttään jatkossa ainakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4501995- 1541291
- 941183
- 721166
- 1141147
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku1831059- 100793
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.54729- 45711
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57674