Minkä verran kuluu tallinnessa euroa päivässä viikonreissulla, jos joka päivä vetää kovan kännin ja syö jotainettä pysyy hengissä ? hOtellist aei niinkään ole väliä pääasia että saa pään täyteen viinaa joka päivä niin sitte n on hyvä reissu !
Kuinka monta euroa / päivä
9
260
Vastaukset
- Stroomin.hemmo
Itselläni menee n. 15 egee päivässä Tallinnassa ja siihen päälle tietysti majoituskulut. Olen puolet vuodesta Tallinnassa.
- laua-viin
pärjäät sitten laua pullolla per päivä.
- pöytis
Puolikkaan pöytis maksaa vaan 6,50 eurova. Saapi siis kaksi putelia ja vielä jää säästöönki.
- tosi.on
Mulla meni taannoin 3 tonnia viikossa mutta siihen kuului 2 naista.
- suunnilleen_noin
4 päivää, 500€.
- juoppo2
Mulla menee 10 € päivässä. Asun tutun asunnossa.
- 1kasperi
syöt kaupasta ruokaa saat noin 3 ekulla lämpösen ruuan Piritassa kaupasta ostat. 5 ekua viinaan juot nopeesti pullon. toikkaroit Tallinassa. Pääset putkaan yöksi eikä maksa yöpaikka mitään. Jatkat samaan malliin, on halpaa elo Tallinassa.
- juoppo2
;) näin se menee.
- juoppo2
8 ekua per päivä on hyvä suoritus. Tämä pitäisi ilmoitella Travegossa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286