CUBA 24.1.2005

Tapasin kyseisenä maanantaina Cubassa miehen, johon olisin halunnut tutustua paremminkin. Nimi oli Jani, ikä 27. Harmitti myöhemmin, kun en pyytänyt puhelinnumeroa tai mitään. Tämä on varmaan hyvin epävarma keino löytää ketään, mutta ainahan sitä voi yrittää ;)
Jos tunnistat itsesi, vastaa :)
71997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Noh,

jos kaveri ajattelee samalla tavalla, niin saattaa tapakäyttämisen vuoksi ensi ma tulla katsomaan, näkyisi hanipupua paikalla Cubassa taas..

tämä vinkiksi! Yleensä mies (ainakin minä) ajattelee, että ko. ihastuksen kohde pyörii samassa paikassa ja sieltä sen parhaiten tavoittaa.

Äänestä

Kundiseuraa löytyy paremmin kuin beksusta. Kokemusta on.

Äänestä
  • Kyllä varmasti näinkin,

    kävin vasta To ja siellä oli orret täynnä speksit täyttäviä tyyppejä, komeita nuoria miehiä joilla koruja ja halailevat keskenään.

    Nami Nami - meininki. :-)

    Äänestä

niin se on se mun poikakaveri edelleen pitkä tuirassa asuva jani.. sorget sulle...

Äänestä

Onko muita tuntomerkkejä? Saattaa olla eräs tuttuni..

Äänestä
  • Pitkä, hoikka ja vaalea. Asui muistaakseni Tuirassa. Muuta en osaa sanoa :)

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Kaipaan kirjoitti:

Tapasin kyseisenä maanantaina Cubassa miehen, johon olisin halunnut tutustua paremminkin. Nimi oli Jani, ikä 27. Harmitti myöhemmin, kun en pyytänyt puhelinnumeroa tai mitään. Tämä on varmaan hyvin epävarma keino löytää ketään, mutta ainahan sitä voi yrittää ;)
Jos tunnistat itsesi, vastaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu