finnairi lento 15.02.2017

Oliko kuka kyseiselle lennolla Helsinki-Ho Minh City?Mitää tapahtui??
3184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huono palvelu , suomalaisen miehen hermot ei kestänyt....

Äänestä
  • Finnairin matkustamohenkilökunta on niin luokatonta, että monen muunmaalaisenkin hermo menee.

    Äänestä

  • Nukkusin puoli matka,ei näinyt eikä kuullut mitää.Kyseinen henkilö tarvii silminnäkijä,oli paniikkihäiriö ja muisti katos kui oli ottanut lääkeet..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nukkuliisa kirjoitti:

Oliko kuka kyseiselle lennolla Helsinki-Ho Minh City?Mitää tapahtui??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu