Ajatko, ajatko sinä, sinäkö tosiaan ajat, tällaisellako sinä tosiaan ajat?
http://www.mtv.fi/lifestyle/autot/artikkeli/kommentti-autovalmistajien-mainospuhe-jyraa-faktan-vw-n-uskominen-kavi-kalliiksi/5711284
http://www.mtv.fi/lifestyle/autot/artikkeli/kommentti-autovalmistajien-mainospuhe-jyraa-faktan-vw-n-uskominen-kavi-kalliiksi/5711284
Vastaukset 13
Vanhimmat
Jaa yli vuoden vanhoilla jutuilla ja vielä väärällä palstalla, melko epätoivoista kamppailua huomiosta.
Ei Toyota vaan osaa tehdä kunnollista autoa, vaikka kuinka muita koittaa mollata.
Eikö muka ole osannut tehdä kunnon autoa. Mitä se tämä teksti sitten on?
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14753768/toyotan-korkean-laadun-40-konkreettista-todistetta
Vastaavia juttuja löytyy vaikkapa Volkkarista ja Skodasta. Hurjan paljon testivoittoja ja muita positiivisiä juttuja kymmenittäin.
Totuus on , että Toyotat on viattomuudestaan tunnettuja. Volkkarin tekeleet taasen moottorien porsimisesta. Volkkarilla ajaa satahatta kilometriä korkeintaan ennen moottorin vaihtoa. Toyotalla taasen vaikka miljoona kilometriä, jos haluaa ajaa sen loppuun saakka.
Saksalainen laatuauto. Naurakaa saatana. On siinä laatuauto. Huijareiden tekele.
Terojen surkeutta huudella tyhmyyksiä nimettöminä netissä ja huomenna nöyränä töihin pomon pompotettavaksi ja illalla vaimon käskytettäväksi.
Sinäkö tosiaan ajat tällaisella. Ajatko sinä todellakin tällaisella.
Saksalainen auto on saksalainen auto. Japski on mitä on.
Näin se on aina mennyt ja tulee menemään.
sinäkö ajat? Niinkö? Että ajat?
Minä ajan juuri tuollaisella. Katso Tero taustapeiliisi, olen kohta perässäsi ja nyt ohitin sinun Tojon romusi !
Helkama Raisulla. Rämpätipämpätipäääääääää. Miehekäs olo ja pari ES-juomaa otettu. Päässä pärisee ja vatsassa vääntää mutta uho on kova. Tähän te Terot ette pysty. Mie oon Akostiini.
Mie en asu Pohjois-Karjalassa, enkä siis aja 18-vuotialla surmanloukulla !
Sinäkö ajat??