Onko muita jotka haaveilevat Shemaleista. On hirmuisen kiihottavaa katseltavaa.
Shemale haave
Ahojaak
321138
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Kivoja on.
On hirmuisen kiihottavaa jos vaan työnnät shemale löylykauhan perseeseen
nainen jolla muna, uskon että joksu mies jolla on taipumuksia transuuteen niin voisi ottaa tollasesta puoliso, mua jotnekin oksettaa ja kuvottaa, päällimmäisenä on aajtus että kun noi ei ole aidot vaan feikit nuo tissit j amuut, jotenkin niin luonotonta.
mut voisin mä antaa ton panna itseäni- pakko myöntäää
Sillälailla niinhän ne kaappihomo runkkarit yleensä
Kiihottavaa !!!!!!
Todellakin
Todellakin voit työntää shemale löylykauhan perseeseen
mulle kelpais kyllä
niin mulleki
http://www.pichunter.com/gallery/3431483/Hot_trannies_Carla_Novaes_and#14&gid=1&pid=16
saiskin shemalea joskus
Tohon ku pääsis kolmanneks
http://www.pichunter.com/gallery/3420295/Ladyboy_fucks_busty_babe#13&gid=1&pid=16
No hyi helvetti mitä sekasikiö sikailua löylykauha perseeseen noille apinoille
Aivan ihana foto ja kiihottava ajatus.
Kiihota löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari
Työnnä löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari
Nää on parasta! Kannattaa todellakin koitaa, ei siis mitään köriläshuoraa, vaan ihan tavan ihminen. Mikään ei oo parempaa kuin mukava ja fiksu naisellinen nainen, jolla on kuitenkin miehen halut ja vehkeet... Suosittelen kaikille ketä vähänkään kiinnostaa, mutta valitkaa seura huolella (niinkuin yleensäkin!)
Kiinnostaa yhtä paljon kuin löylykauha perseeseen ääliö
Täs ois iha mahtava, tohon vielä himot ja halut niin mä ois mukana.
http://shemalestardb.com/cont2/22/87171_14.jpg
http://shemalestardb.com/cont2/22/87171_11.jpg
http://shemalestardb.com/cont2/22/87171_10.jpg
Voi vitsi kun tekee mieli
http://www.shemale-porn-galls.com/galls/baileyjay/bikini_top_pic/?nats=lbtraffic.4.45.45.0.6010794.0.0.0
http://pics.freetrannygals.com/trannypack/3685a-tamarah_camargo_1/pics/trannypack-tamarah_camargo_1-010.jpg
Tekee mieli helvetisti saada naiselta kyrpää 😘
Näin on, himottaa niin perkuleesti! Keitä muita täällä kenellä kokemusta oikeasti aiheesta? Itselläni oli ainakin 10/10, todellakin suositus!
Tässä on runkkaus matskua. Onneksi oma kalu kestää.
https://kellylafox.tumblr.com/
Uuuh! Joka ainoa 'tyttö' on sellainen, jonka kanssa voisin viettää vaikka kuinka monta yötä.... Todellista runkkukamaa. Vanhallakin seisoo niitä katsoessa.
Voi tokkiisa, o nää ihanii, iha kalu kovenee ku aattelee
http://gals.trans500.com/fhg/photos/tap076_nicolly_lopes/photos/09.jpg
http://gals.trans500.com/fhg/photos/tap127_tatiana_guzman_tour/photos/13.jpg
http://images.pimproll.com/images/sc/0/97/97937/promo/promo_17.jpg
Tuollaista isoa kun sais...
Minulla oli shemale kiima vuosia ja sitten kokeilin. Se oli alusta asti kiihottavaa varsinkin kun hän pani minua.
En ole selvittänyt mikä on ero kun en saa mitään siitä jos mies panee minua..ehkä se on jokin erilaisuus. En koe mitään tunteellista ihastusta jota voin tuntea vain luonnollisia naisia kohtaan. Kaikilla on omat fetissinsä ja tämä taitaa olla minun.
Onneksi minulla on nainen joka tykkää käyttää straponia minuun ja kiihoittuu siitä itsekin joten saan tyydytettyä shemale kiimani.
Toi strap-on naisella on todella kiihottavaa.
Seksikkäät asut, korkkarit ja musta kumikulli seksikkään naisen yllä, eli pornoahan se on ja ehkä juuri siksi tuhmaa ja siten myös erittäin kiihottavaa.
Kivoja ja liukkaita perspanoja siis teille :)
Jos pidät siitä että nainen panee sua straponilla niin perimmiltään se on sulle keino toteuttaa alistumisen haluasi.
Toinen mitä mies saa tuntea naisen pannessa straponilla on että häntä pannaan joka on se tunne mikä naisilla on kun mies panee. Mieshän ei pääse tätä tuntemaan pannessaan naista koska hän antaa työntyessään naiseen.
Jos matkailet, käyppä vaikka Thaimaassa ja siellä Pattayalla(Phuketissakin löytyy..). Joka puolella törmää "lady-boy" tyyppeihin ja onhan ihan baarejakin joista heitä löytyy.. On osa aivan kuvan kauniita ja kropaltaan tod.naisellisia, toisaalta sitte on tod.karuja, joista heti näkee, että jätkä kyseessä.. Missään ehkä ei näe niin paljon noita "transuja", kuin Thaimaassa ja siellä se on yleisesti hyväksyttävä ilmiö, mikä kyllä hieman ihmetyttää.. Niin, en ole itse "alan harrastaja", vaan ihan perushetero ja kiinnostunut vain naisista, kerronpahan vain näkemästäni, Thaimaassa usein reissanneena.
Kauniita tyttöjä. Ensin katsellaan shemalejen kikkelitä ja sitten huomaakin jossain vaiheessa tykkäävänsä itseasiassa miehistä eikä naiset enää niin edes kiinnostakaan.
Tästä seuraavana vaiheena onkin sitten se kun löydät itsesi Thaimaasta hotellista ratsastamasta ladyboylla, siinähän laukeat sen mahalle ja toteat että jopas oli 10/10 reissu. Suosittelen todellakin asiasta kiinnostuneille