Niin...että mitä mieltä nykyiset käyttäjät ovat Laguna 2,0T mallista? Nykyinen auto on Volvo S40 2,0T vm-03 ja meinaan autoa vaihtaa kesällä, kun volvosta takuu loppuu. Laguna tällä hetkellä ainoa vaihtoehto, kun siitä vielä tulee se facelift markkinoille kevään aikana.
Facelift Lagunan osto?
Tuhnukkki
31248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
laguna on mahtava auto ajaa. hiljainen ja mukava alustaltaan. käyhän koeajamassa!!
Huurteenpoisto ei ole riittävän hyvä,olen vaihtanut r-suodattimen ei tunnu auttavan lämpötilassa -3 6.Toinen mikä on tehty vaikeaksi on pyyhkimien rajoitettu liikkuvuus,niitä ei saa ylös jolloin ne jäätyy herkästi käytettäessä sisä lämppäriä.Miten muuten Volvossa toi huuteenpoisto?
Automaattinen ilmastointi päällä olen ajanut kesät ja talvet, eikä huurteesta ole haittaa ollut. Kun vain muistaa lasit sisäpuolelta pestä pari kertaa vuoteen:)