Niin miksi???
Miksi ihmeessä olet lesbo!!!
8
1184
Vastaukset
- Tuulia
Kas en tiedä. Miksi ihmeessä sinä olet (jos olet) hetero?
Kuinkas määrittelisit sanan seksuaalisuus? Mitä se on? Miten se kehittyy? Mitkä seikat siihen vaikuttavat?
Ja miten määrittelisit termin normaali? Mikä on normaalia, mikä on epänormaalia? Kenellä on oikeus/velvollisuus määritellä termit?
Niin???- mats
Hei puhut viisaita, ja kysyt oikein!
Minusta tuntuu että olet bi...vielä parempi!! =
hyvä yhdistelmä. Postaa mulle niin puhutaan lisää...pian
Kaikki on oikein mikä tuntuu hyvältä...eikä satu! - Sipi Setä
Hienosti tehty, että tunnustaa itselleen itsensä. Minä pyrin jatkuvalla harjoituksella tunnustamaan itseni itselleni tietääkseni, että onko jokin muuttunut olemuksessani ja millä tavoin olen "kasvanut".
Minun mielestäni normaalia on kaikki mitä vain luonnossa esiintyy. Itse kun olen mies, vaikka tunnenkin olevani Kaappilesbo (tm), niin tunnustan sen ilman muuta, mutta ymmärrän (tai koetan parhaani mukaan) niitä persoonia, jotka eivät tunnusta olevansa sitä mitä ovat.
Voisin mielelläni vaihtaa muutaman ajatuksen kanssasi, mikäli se vain sinulle sopii, joten huppenduukkelija näppysiin ja postija tulemaan.
- Janet24
... häirikkö-hetero, joka päivittäin syytää viestejääm tänne lesbo-, bi- ja homo-palstoille?
- *Mii*
Etkö voisi jo lopettaa häiriköintiäsi....antaa kaikkien kukkien kukkia. Mielipiteesi on varmaankin tullut selväksi jo useimmille.
- Jaksu
Lesbot on hyvä asia...minäkin olisin lesbo jos voisin...
- Tosilesbo
Olen 17 vuotias nuori mies. Luulen olevani lesbo koska tunnen seksuaalista halua naisia kohtaan. Mieleni tekisi piehtaroida 2 naisen kanssa ja käydä lesbokokouksissa. Todellinen ulkomuotoni kuitenkin kieltää sen. Mitä teen?
- hetero olen
HEITÄ HETERO VOLTTI!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1716197- 1471724
- 1131508
- 511270
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️46932Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢29860Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu97836Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?5789Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan224746- 41739