Te palstan mimmit ootte toinen toistaan ihanampii: Tinttis, Kittie, Ariel ja Ilmannimi...
Muiskui, halei ja kukkasii :) Tää palsta ei ois mitään ilman teitä!
🌹🌺🌼🌷🏵🌻
Kokkolan naisille hyvää naistenpäivää:)
12
230
Vastaukset
- hetiroskiin
Ylläpito huomio bannatkaa tuo itsensäkehuja joka on poistettujen samojen palstojen massapostittaja.
Kiitos! Kannatti pyörähtää täällä, ku tuo todella lämmitti mun mieltä! <3
- tiedoksi_että
Rekattu kaverinne yritti tuota samaa kahteen otteeseen, se on sen 'käsialaa'. Joku vaan kopioi sen ettei kokonaan häviä kun se poistettiin joka kerta jonkun kahelin ilmiantamana.
- ehdinnähdä
tiedoksi_että kirjoitti:
Rekattu kaverinne yritti tuota samaa kahteen otteeseen, se on sen 'käsialaa'. Joku vaan kopioi sen ettei kokonaan häviä kun se poistettiin joka kerta jonkun kahelin ilmiantamana.
Niissä oli useampi viesti, toljanter ja pari muuta tuttua.
- kuka-häiriköi-sontakasa
Mikä helevetti sua hullua vaivaa?miks sinä sekonnut joka saatanan aloitukseen!mee nyt saatanan hullu sinne perhoon sekoileen!kaitpa siellä on tommoisia sekoja muitaki?siellä ei sinunkaan tarvi yksin riehua,kaitpa perhossa on SUKULAIS sieluja!et oo yksin,mikä on hyvä asia!täällä kokkolassa oot ylimääräinen sontakasa!
tiedoksi_että kirjoitti:
Rekattu kaverinne yritti tuota samaa kahteen otteeseen, se on sen 'käsialaa'. Joku vaan kopioi sen ettei kokonaan häviä kun se poistettiin joka kerta jonkun kahelin ilmiantamana.
no jäbä kahteliki et toi on kyllä kovasti artsin oloista tekstiä..
No mä ton takana oon et toi oli sit jonku kopsu. Ylläpito poisti eilen tyyliin kymmenes minsas mitä mä 2 kpl avauksii tein et kyl siel hereil ollaan ku tarvis vaatii... ;)
jäbänki osalta vähä semmoset nolon sorttiset toivotukset ku pääs niinku eilen aamulla jotenki unohtumaan.. ;)
Kiitti sulle 'sivusta_seurannut'. Sä teit sen mihin mä en kyennyt... ;)
- tervetuloa_turkusseen
Näette näivettynyttä!
http://keskustelu.suomi24.fi/paikkakunnat/varsinais-suomi/turkuNo tuonne olisi syytä jokaisen vilkaista siinä vaiheessa kun tuntuu siltä ettei tänne itsensä lisäksi muita sovi..
- TosiRealisointiKokkola
Minä toivotan KokkolanTosirealistille hyvää miesten päivää, hyvää eläkeläis vanhusten päivää myöskin!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1956626Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto1065513Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2843544Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1273493Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat1162512Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42170Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191976Läppärit kahviloissa
Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi541957Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val631793- 1041498