Mitä tunteita se herättää sussa?Mua jännittää mutta hyvällä.Toivottavasti meillä ois rohkeutta nyt ratkaista tämä tilanne,toista kertaa ei välttämättä tule tai vie ainakin aikaa.Kyllä me saatais toisemme mutta vaatii riskinottoa,oon valmis mutta oletko sinä?Muista antaa vinkkejä niin osaan toimia ,en muuten avaa keskustelua ja tämä jää sitten mysteeriksi 4ever.En tiedä onko meillä tulevaisuutta mutta haluisin tutustua suhun kuitenkin....Vi ses!N>M.
Ensi viikolla nähdään pitkästä aikaa..
saysomethingthistime
12684
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Uuh, voi hanibeibi kun ajattelenkin sua niissä sun paidoissa ja tiukkaa sävyä esiintymisessä. Me kun kohdattiin, mä olin vasta untuvikko. Nykyään osaava bisnesihminen. Odotan innolla yhteistyötämme ja sitä että saan haastaa sut :)
Bisnesihminen.. luuletkohan itsestäsi liikoja? Ei sitä hanibeibiä haasteta vaan sitä rakastetaan.
Oletko varma että näette ensiviikolla?
olen varma...
Ei nähdä eikä puhuta. Ainoa asia mikä minulta puuttuu on vakituinen työ, yksityiselämässä viihdyn yksin.
Kaikki on mahdollista. Ensimmäinen joka kiinnosti oikeasti.
Kun tulisitkin juttelemaan. Minkälaisia vinkkejä haluat?
Minusta on mukavaa nähdä vanhoja tuttuja ja jos vielä voi selvittää vanhoja keskeneräisiä asioita hyvässä hengessä niin vielä parempi. :)
Ei kyllä tietoa kenelle aloittaja kirjoitti?
Alkoi heti ahdistaa, kun luin tämän. Joo ja en oo se mies kelle tämä menee.
Miksi sinua ahdistaa?
Elä luule minuksi aloittajaa...
hmm..jotain vinkkiä?