Väärä sukupuoli marsulla

Eli, ostin muutama päivä sitten 2 marsua jotka ovat "uroksia"
Tänään paljastu että toinen niistä onkin naaras. Mitä teen jos naaras tulee tiineeksi? ( en haluaisi leikata marsuja)
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Myyt poikaset mulle xddd

Äänestä

Yhden talon pihalla on Fiat Regata. Ajattelin kysyä, jos olisi myynnissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ongelmamarsut kirjoitti:

Eli, ostin muutama päivä sitten 2 marsua jotka ovat "uroksia"
Tänään paljastu että toinen niistä onkin naaras. Mitä teen jos naaras tulee tiineeksi? ( en haluaisi leikata marsuja)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu