Harrastin tyttöystäväni kanssa seksiä ilman minkäänlaista suojausta ja jälkeenpäin rupesi pelottamaan vaikka en lauennutkaan hänen sisäänsä että voiko hän tulla raskaaksi. Mutta kun juttelimme hänen kanssaan hän sanoi ettei hänellä ole ovulaatiota tietystikkään miehenä minulla ei ole hajuakaan että voiko hän tulla silti raskaaksi ja tarvitsen kyllä nyt apua!!
Raskaana??
Mies22pori
4114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Pienet on mahikset, jos pippelistäsi ei ole päässyt tippoja pimppiin, niin ei varmaan kovin monia yöunia kannata menettää. Toki gimmas voi käydä hakemassa jälkehkäisyä yms, jos näkee asiakseen.
En usko että sinulla on mitään suurempaa vaara mikäli tyttöystäväsi ulvoo yhdynnän aikana?, toinen tärkee seikka! onko virtsan karkailu yhdynnän aikana? se laimentaa nimittäin miehen siemen vahvuus. Kokeile myös näitä kotikonsteja jossa naisella on vasen jalkaa vesiämpärissä tai toinen vaihtoehto on peniksen päähän voidella hunajaviinietikkaa joka estää siemensyöksyä. Turvallisin vaihtoehto on kuitenkin erektiopumppu HandsomeUp tai tyttöystävällesi ihan perinteinen naisten push in kondomi joka on reseptituote ja myös joutsenmerkitty.
Onnellisuus se on pienestä kiinii.
no emmää tiijä..voisin mää tulla takkaapäin töräyttään kunnon satsit..käykö huomena?..
Löylykauha perseeseen tälle trolli hönölle