Tyylikäs ja persoonallinen, voisi olla jopa seuraava auto joskus.
Mini Clubman vaikka mutta on sillä hintaakin..
Mitä lie minien laatu, ehkä aika hyvä kun sijoitukset laatu mittareissa on keskikastia tai vähän parempi. Mun valinta olisi automaatilla, onko noissa cvt vai mikä loota?
Moni automerkin malli on varsin hengettömän näköisiä, hyvää yritystä kyllä on mutta autojen muotoilun linjat on sitä että katotaan mitä muut tekee ja tehdään samanlainen tai sitten mokataan aivan täysin.
Mini olisi kyllä tosi persoonallinen auto
9
408
Vastaukset
- mukaviaJaTyylikkäitä
Millähän budjetilla olet liikkeellä ja minkä ikäisistä autoista on puhe. Mini alkoi uudistumaan 2014 ja on pääosin BMW:n tekniikka tästä asti. Joissain laatumittareissa nämä uudet ovat pärjänneet hyvin, vanhemmat ei niinkään.
- rimpulax
Possu hintainen, suunnattu tyhmille akoille, joilla on rikas isukki!
- All4WD
Possuhintainen. Sunnattu niille, jotka ajavat itse ja pitävät ajamisesta.
- halpiksetTeroille
Juuri näin.
- minnikäs
Minillä moni mimmi matkustelee!
- laatuMukavuusTyylikkyys
Mimmit jotka ymmärtävät hyvän päälle, niitäkin löytyyy.
- KuupperiPelle
Minillä saa pilhakkaa älykkäiltä naisilta. Muilta saa ilmankin.
- kannattaa.olla.tarkkana
Ainakin alkupään minit (2002-) laadultaan pelkkää kuraa. Kokemusta on ja viimeiseksi jäi. Tuon kokemuksen perusteella en uskalla enää edes harkita Miniä/BMW:tä. Voi olla nykyisin jo ihan hyviä. Ja ei ollut silloin mikään vanha kun ostin, vaan kolme vuotta vanhana ja 30tkm ajettuna. Juuri sopivasti takuu loppunut ja kaikki omasta pussista :). Nyt jo voi hymyillä asialle, silloin ei naurattanut. Makoisa peli oli kuitenkin ajaa, silloin kun toimi.
- OlipaKerranJihuu
2002, voihan dorka. 2014 alkaen tekniikka on BMW:n ja ovat toimivia pelejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.
Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.35089481 Eurolla 35 euroa, 1.5x minimikerroin, 0x kierrätys ja minimitalletus vain 5e!
Noniin nyt pamahti sitten VB:ltä älyttömän kova tarjous ensitallettajille. Euron panoksella 35 euroa jos kokkishown voit12581Viiimeinen viesti
Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill692368- 1791955
epäonnen perjantain rikos yritys
onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä161552Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"
Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie91401- 1121347
Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa
- Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 181841328RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.
Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j601320Kirjoitin sinulle koska
tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j421227