Palstan soundi

Tummia akkoja saa kaivata. Blondeista vesipåå-akka saa kiksejä. Pitkiä akkoja saa kaivata, lyhyitä ei. Vesipåå lyllertää paikalle haukkumaan pedofiiliksi.
27437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Täällä siis saa kaivata tummia ja pitkiä naisia ainoastaan tai muuten haukutaan ?

Äänestä

Pieni ja vaalea vai onko pitkä ja tumma kussut jonkun muroihin?
Kyllä on katkeraa porukkaa täällä, että pitää koko ajan olla toisia mollaamassa ja saattamassa huonoon valoon!

Äänestä
  • Tai ap nimenomaan on pitkä ja tumma, ja vie huomion pois itsestään. Tai ap onkin pitkä ja punainen!

    Ihan kieroa, tänne palstallehan se sopii.

    Äänestä

  • kieroilua kirjoitti:

    Tai ap nimenomaan on pitkä ja tumma, ja vie huomion pois itsestään. Tai ap onkin pitkä ja punainen!

    Ihan kieroa, tänne palstallehan se sopii.

    Lukekaa miten joku aina lasten eroottisesta himoitsemisesta paasaa jos pientä naista kaipaa joku. Pygmi, kääpiö on pieni nainen. Pikku pipuleita niiden kaipaajat. sairas akka

    Äänestä

Sieltähän se akka jo tulikin heti parjaamaan vihaamansa naista.
Kohta haukkuu taas pedofiiliksi ja pikku pipuleiksi kaikkia jotka vihaamansa naikkosen näköisiä kaipaa.

Äänestä

Kun ei ole sana hallussa(kuten lapsilla) niin aletaan haukkumaan ulkonäköä.

1Äänestä

Olipa hyvä kun tällä kertaa meidät punapäät jätettiin mainitsematta. No enkeleitähän me ollaan ja sen tietää kaikki! Moni taas himoitsee!

Äänestä
  • Punapäitä haukutaan myös. Ei niitäkään saa kaivata.

    Prinsessa tummakutrit suutahtelee.

    Äänestä

Aloituksen tarkoitus oli muu, kuin päästä haukkumaan ja syyllistämään, vaikka sun mistä ja juurikin pitkiä ja tummia!

Äänestä
  • Et ole lukenut palstaa? Sairas akka haukkuu vaaleet ja punapäät.

    Päälleen kakarana pudonnut

    Äänestä

Päätit tätäki ketjua itse jatkaa?

Äänestä

Millainen akka se itsekäs lehmä on joka haluaa poistaa punapäät ja vaaleet pois ? Hyi saasta

Äänestä

Varmaan narsistinen lehmä sahanpuru aivoilla ja rumilla viiksillä. Tummill nuo viikset tuppaa kasvaa huuleen

Äänestä
  • Miksi tummilla naisilla huulien seudulla usein on viiksikarvoitusta? Nenässäkin usein. Onko heillä testosteronia enemmän joka käynnistää parran ja viiksien kasvun ?

    Äänestä

Miksi tummilla akoilla karvaa löytyy kuin apinoilta? Sukua simpanssille ja gorillalle ?

Punapäät on kauneimpia

Äänestä
  • Miehekkäitä mikäli karvaa liikaa, viiksi haituvia ja vielä miehen koossa. Nostaa pienemmän miehen syliinsä

    Äänestä

Kannattaisiko pohtia syvällisempiä? Vaikka lähimmäisenrakkautta?

Äänestä
  • miettimään karvakäsi viiksihuuli lajiketta tumma kutrit?

    Meillä olisi heti yhteinen harrastus! Parranajo

    Äänestä

Maailmassa kuolee nälkään yksi lapsi joka viides sekuntti. Miettikää sitä.

Äänestä
  • Souuuu? Haluamme miettiä testosteronisia karvakäsi akkoja nyt !On ne vaan komeita karvaisen kookkaan olemuksen kanssa.

    Äänestä

Onks täällä vain mielisairaalasta karanneita potilaita nykyisin kun jutut on niin vinksahtaneita...

Äänestä

Vaaleahiuksisilla tosiaankin on korkeampi estrogeeni taso.

" Eniten miehiä viehättivät vaaleahiuksiset naiset, joilla on enemmän estrogeeniä kuin tummempihiuksisilla, minkä johdosta vaaleahiuksisuuden aiheuttava hiusvärigeeni (MC1R), yksi seitsemästä, pääsi yleistymään. "


https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Vaaleahiuksisuus

Äänestä
  • Estrogeeni ei tuoksu kovin hyvälle. Ajelen mieluiten tummahiuksisia tammoja tuosta johtuen.

    Äänestä

  • Ajelet karvat pois partakoneella? Ei vaaleaveriköillä nyt partaa olekaan ajettavaksi.

    Tummia kaipaavat ovat hinttejä. Kaipaavat testosteronista naista

    Äänestä

  • Shemänejä kirjoitti:

    Ajelet karvat pois partakoneella? Ei vaaleaveriköillä nyt partaa olekaan ajettavaksi.

    Tummia kaipaavat ovat hinttejä. Kaipaavat testosteronista naista

    Tumma se on tulinen. Pieni hipaisu kaulalta paljastaa sen. Jos tärähtää, niin kovaa ajoa vailla on hän.

    Äänestä

  • Nosta kainalot niin saat ajaa pöheikön jonka alta leijuu testosteronisen miehekästä aromi.

    Äänestä

"Historian saatossa tummahiuksiset ihmiset ovat usein ihailleet ja kadehtineet vaaleita hiuksia. Esimerkiksi antiikin Roomassa tummilla naisilla oli tapana ostaa vaaleiden germaaniheimojen hiuksista valmistettuja peruukkeja itselleen. "

"Evoluutiopsykologit Alan S. Miller ja Satoshi Kanazawa ovat selittäneet vaaleahiuksisuutta sillä, että vaaleilla hiuksilla on tapana tummentua iän myötä. Miehet ovat täten suosineet tiedostamattaan vaaleahiuksisia, koska vaaleita hiuksia oli nuorilla ja lapsilla. Nuoremmat naiset ovat keskimäärin terveempiä ja lisääntymiskykyisempiä. "

https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Vaaleahiuksisuus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomio_ kirjoitti:

Tummia akkoja saa kaivata. Blondeista vesipåå-akka saa kiksejä. Pitkiä akkoja saa kaivata, lyhyitä ei. Vesipåå lyllertää paikalle haukkumaan pedofiiliksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu