Ostin suht.koht. vastaavan ( siistin yksilön ) auton viidellä tonnilla. ( Auto oli alumperin ostettu USA:sta )
0Äänestä
Heidi
Sait aika edullisesti vai mitä mieltä olet? Olen katsellut hintoja ja jotkut jopa yli 13000e! Kuitenkin musta ihana auto, eikä ihan tavallinen.
0Äänestä
Viikonloppuremppaa
Katselin vähän mitä auto on "syönyt" ja ihmettelin, että mistään ei löytynyt varsinaisesti edes pintaruostetta. ( no tukivarsissa on kyllä hieman ja joissain maalipinnoissa ( M-merkin alla ) ) Auto on alkuperäisesti ostettu USA:sta ja sieltä viety heti Saksaan ( Leverkuusen () ja sieltä muuttoautona 2002 Suomeen.( veroton )
Ei minkäänlaista ruostesuojakäsittelyä. Kyllä on törkeetä tuo Suomalainen suolankäyttö. Jos auto olisi ollut tuossavarustuksessa pidempään Suomessa, kaikki pelti olisi jo muuttunut hiileksi ja hapeksi.
Auto tuntuu perin ripeältä, kunhan kevät koittaa ja kuivat tiet paljastuu, niin . . . 1.9 V6 ärjyy. Zoom, Zoom.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ostin suht.koht. vastaavan ( siistin yksilön ) auton viidellä tonnilla.
( Auto oli alumperin ostettu USA:sta )
Sait aika edullisesti vai mitä mieltä olet?
Olen katsellut hintoja ja jotkut jopa yli 13000e!
Kuitenkin musta ihana auto, eikä ihan tavallinen.
Katselin vähän mitä auto on "syönyt" ja ihmettelin, että mistään ei löytynyt varsinaisesti edes pintaruostetta. ( no tukivarsissa on kyllä hieman ja joissain maalipinnoissa ( M-merkin alla ) )
Auto on alkuperäisesti ostettu USA:sta ja sieltä viety heti Saksaan ( Leverkuusen () ja sieltä muuttoautona 2002 Suomeen.( veroton )
Ei minkäänlaista ruostesuojakäsittelyä.
Kyllä on törkeetä tuo Suomalainen suolankäyttö.
Jos auto olisi ollut tuossavarustuksessa pidempään Suomessa, kaikki pelti olisi jo muuttunut hiileksi ja hapeksi.
Auto tuntuu perin ripeältä, kunhan kevät koittaa ja kuivat tiet paljastuu, niin . . .
1.9 V6 ärjyy.
Zoom, Zoom.