Ketä väistää kaikki.
Kuka Mikkelin kovin jätkä?
eiarmoa
261932
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
no vittu et sinä ainakaan. homo
Anssi Mehtälä on ainakin kova jätkä "suvaitsemaan"...
jaa, länkkärivänkkäri on päässyt kotilomalle.
Ketä väistää kaikki? No sitä kenellä on isoimmat köntsät pöksyssä.
Sepeteusta miehet väistellen,kadehtien ja peläten kadun toiselle puolelle hipsien ja vapisten suuntaavat joukottain kun Sepe ylpeänä pää pystyssä kuin isolla kukolla astelee.
tod näk PUKKILA
Onko se vielä henkissä ?
Aku ja Keku??????????????????
Poistin tän viestin jo valmiiksi tästä sääntjen vastaisena............
Homo vekeä kannattaa väistää.
Valentinin Gunnar on kovin kundi,lengaa niin hyvin,että.
Mites Komija Leif?
Marski on kovin. Siinä saa yrittää iskua ja potkua. Se vaan seisoo.
Ehdottomasti kovin Mikkeliläinen on 26 vuotias kundi joka hakkasi sekä kuristi 3kymppisen naisen aivovammaiseksi, bonuksena hän vielä raiskasi uhrinsa. Tosin häntä rangaistiin tuosta uroteosta 10 kuukauden vankeudella. Jos löydätte Mikkelistä kovemman kundin niin ilmoittakaa nimi.
Oliks se se taksikuski????
Sepeteus on linnat nähny moneenkin kertaan. Nykyisin kunnostautunut ainoastaan naisten kaatoon vahvasti täällä Etelä-savo akselilla. Pääasiassa Mikkelissä.
onko tämä näitä keskusteluja silloin, kun viisaat hiljenee , niin tyhmyys lisääntyy?
Joo oli se. Kuule rami elä nukaha takapenkille voit herätä mela perseessä.
Nikolai Kodin
Ai ketä väistää kaikki? Se yks spurgun näköinen vanha käppänä joka pyörii kaupungilla ja joka haisee niin paljon kuselle että alkaa ihan oksettaa ja pyörryttää. Sitä väistää kaikki!
Kuka oli se kure jore, oli mainittu tossa edellä??? oliko joku virolainen työmies tai sellanen. Niitä oli torityömaalla. Tyhjensivät kuulemma keskustan liikkeitä nälissään.
Ai onks ne samoja henkilöitä??
Kaikki mikkeliläiset on tyhmiä homoja. :)
Ei oo. Tyhmiä on ainakin puolet. Homoja alle puolet. Kyllä on lapsellisia väittämiä. Tommosia väittämiä esittää vain tyhmät homot.
Käkrä ekotorilta. On kyykyttänyt monta työtöntä ja kyykytys jatkuu edelleen seuraajien toimesta. Mikkeli nousuun! Kaikki vaan paskaisia vanereita kantamaan lentokentänkadulle ilman palkkaa. Ihanaa. :)
Mikkeli on kyllä täynnä ihan saatananmoisia amisjätteitä. Tuima katse ja vitusti juntteja tatskoja. Noilla sitten paikkaillaan lahjattomuutta ja kyvyttömyyttä. Aivan vitun surullista sakkia.