Mekko/hame ilman pikkareita

Milla18vuotta

Kertokaa muut tytöt, uskallatteko lähteä ihmisten ilmoille hameessa tai mekossa ilman pikkareita? Itseä kiinnostaisi asia näin kesää odotellessa, kesällä voisi lähteä tuulettamaan paikkojaan kesämekossa ilman stringejä.

8

2435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koplin.letku

      Eestiläisillä teinitytöillä oli aivan tavanomaista 90- luvun vaihteessa olla ilman pikkareita. Sitä varten oli tehty Stockmannin kassalinjojen eteen penkit asian tarkkailua varten.

    • Anssi.Kela

      Milla hei sun täytyy muuttuu, sun elämästäs suunta puuttuu, sä aina tartut moloon lyhimpään, se ei yllä mihinkään

      • Mustekaloilla, toisin kuin Anssi Kelalla, on kolme kivestä.


      • jokutyyppi19 kirjoitti:

        Mustekaloilla, toisin kuin Anssi Kelalla, on kolme kivestä.

        Tämä on erittäin mielenkiintoista! Enpä tiennyt


    • 15.v

      En kyl uskalla :D Tuntuu ahdistavalta.

    • Vaikka mun iskät, ja heidän ystäväpiiri on todella vapaamielisiä, niin ei ehkä ihan niin vapaamielisiä, että ilman selkäsaunaa saisin tollasta tehä.

      Ja mä ite käytän paljon hameita, niin tulee kyl mieleen että on jo aikas ällöö istuu jonnekki bussin penkille lyhyessä hameessa. Et en kyl ilman pikkareita / sukkareita kyl lähe kommandona liikenteeseen. ( vielä kaikki koulun ällöt pojat joilla ei ole muuta tekemistä kun vahdata sitä hameen helmaa.)

    • helteellä

      Hellepäivinä jätän pikkareiden lisäksi myös rintaliivit pois. Joka kesä ensimmäiset kerrat tuntuu erikoiselta. Viimeistään parin viikon kuluttua siitä tulee normaali tapa.

    • nännifriikki

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      66
      4500
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3505
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      37
      3208
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2628
    5. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      47
      2523
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      2139
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      22
      2014
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      197
      1913
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      395
      1552
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1418
    Aihe