Mekko/hame ilman pikkareita

Milla18vuotta

Kertokaa muut tytöt, uskallatteko lähteä ihmisten ilmoille hameessa tai mekossa ilman pikkareita? Itseä kiinnostaisi asia näin kesää odotellessa, kesällä voisi lähteä tuulettamaan paikkojaan kesämekossa ilman stringejä.

8

2824

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koplin.letku

      Eestiläisillä teinitytöillä oli aivan tavanomaista 90- luvun vaihteessa olla ilman pikkareita. Sitä varten oli tehty Stockmannin kassalinjojen eteen penkit asian tarkkailua varten.

    • Anssi.Kela

      Milla hei sun täytyy muuttuu, sun elämästäs suunta puuttuu, sä aina tartut moloon lyhimpään, se ei yllä mihinkään

      • Mustekaloilla, toisin kuin Anssi Kelalla, on kolme kivestä.


      • jokutyyppi19 kirjoitti:

        Mustekaloilla, toisin kuin Anssi Kelalla, on kolme kivestä.

        Tämä on erittäin mielenkiintoista! Enpä tiennyt


    • 15.v

      En kyl uskalla :D Tuntuu ahdistavalta.

    • Vaikka mun iskät, ja heidän ystäväpiiri on todella vapaamielisiä, niin ei ehkä ihan niin vapaamielisiä, että ilman selkäsaunaa saisin tollasta tehä.

      Ja mä ite käytän paljon hameita, niin tulee kyl mieleen että on jo aikas ällöö istuu jonnekki bussin penkille lyhyessä hameessa. Et en kyl ilman pikkareita / sukkareita kyl lähe kommandona liikenteeseen. ( vielä kaikki koulun ällöt pojat joilla ei ole muuta tekemistä kun vahdata sitä hameen helmaa.)

    • helteellä

      Hellepäivinä jätän pikkareiden lisäksi myös rintaliivit pois. Joka kesä ensimmäiset kerrat tuntuu erikoiselta. Viimeistään parin viikon kuluttua siitä tulee normaali tapa.

    • nännifriikki

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      201
      1591
    2. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      58
      1011
    3. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      140
      954
    4. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      912
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      61
      896
    6. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      770
    7. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      266
      766
    8. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      717
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      61
      712
    10. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      342
      711
    Aihe