Omin silmin nähty

Mitä tulee ensimmäisenä mieleen jos näet 100-kiloisen naisen ja miesmallin mitoissa olevan nuoren miehen kävelemässä käsi kädessä?
11323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei ainakaan mitään riisitautisia kansikuvan malleja huuhaa ja hömppä yhtiöiden lukuun taida silloin olla kysymyksessä?

Äänestä

Mikkelissä on useampikin maksettu toyboy.

Äänestä

sisäinen kauneus on se mikä merkitsee.

Äänestä

Minäkin haluan miehen..

Äänestä

Miehet tykkäävät enemmän pullukoista, sillä he ovat iloisia ja aitoja.
Heillä ei mene kaikki aika siihen miltä näyttää. Heillä on aikaa miehelle ja aikanaan lapsille.

Äänestä

luuserimies ei saa naista, vain punkeron.

Äänestä

Minä ottaisin mieluummin kaks pienempää kuin yhden ison

Äänestä

onneksi olen suhtkoht ruma eikä vehkeet toimi kunnolla niin ei tarvitse näitä asioita niin tarkkaan miettiä.

Äänestä

Kyllähän noille nuorille mustille ja mokkamiehille kelpaa vanhempi, rumempi ja lihavampikin suomimuija. Saattaapi saada oleskeluluvan helpommin ja saa elättäjänkin samalla.

Äänestä

Kelpaisikohan vaikkapa valas-äitisi?

Äänestä

Varoitus nuorille miehille vaimoa ottaessa: katso tyttöystävän äitiä. Yhtä "massakas" on oma vaimosikin 20 vuoden päästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Allets kirjoitti:

Mitä tulee ensimmäisenä mieleen jos näet 100-kiloisen naisen ja miesmallin mitoissa olevan nuoren miehen kävelemässä käsi kädessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu