savelan nesteellä ilmaiset kahvit!

Kuulemma ois 23.3 torstaina ilmaiset kahvit ja turboahdin!
599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tietty sinä lippalakki juntti olet jonossa ensimmäisenä

Äänestä

Ei, sehän on vasta 1.4. klo 12 alkaen.
Siihen asti saa päivittäin ilmaisen reiänrasvauksen ja röörityksen jälkeen alapesun.

Äänestä
  • Ai minkä reijän sinähän kuulut muumeihin

    Äänestä

  • buuaahaaa kirjoitti:

    Ai minkä reijän sinähän kuulut muumeihin

    Ja sinä olet housutonta ja munatonta Ankkalinnan lättäjalkaporukkaa.

    Äänestä

  • Eläs nyt munaton mies hiilly pure munkki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kantaasikas kirjoitti:

Kuulemma ois 23.3 torstaina ilmaiset kahvit ja turboahdin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu