Trolli on täällä riehunut ja räyhännyt kirjoittamalla pitkän ketjun dieseleistä keskustellen itsensä kanssa jo vuonna 2009. Tämä vain ja ainoastaan yhtenä esimerkkinä.
D4D 2.0 VAI 2.2 on Trollin riehuntaa vuonna 2009
Vainyksiesimerkki
381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
heh :D kyseessä on se ympärileikattu narsisti ocupelle joka harrastaa navettahaalarit ja kumpparit jalassa poikakavereittensa kanssa suolijunaa skootan takakontissa :D
trollipoju on riehunut täällä paljon pidempääkin. Helposti sen jutut tunnistaa yli 10 vuodenkin takaa vaikka ovat toki tulleet nykyisin vielä sairaammiksi kuin tuolloin. Ei uskoisi pojua aikuisen ikäiseksi kun juttujaan lukee. Ovat nimittäin niin noloja ja lapsellisia oksennuksia että luulisi peruskoulupojan tekemiksi.
Luuletko sinä idiootti oikeasti, että sinun lisäkseni joku muukin olisi ollut Tojo-palstalla jo 10 vuotta. Voi vittu mikä kusipää sinä olet.