Sattuipa huono tuuri. Muutin muuta viikko sitten kerrostalon alimpaan huoneistoon vuokralle. Nyt jälkeenpäin mulle on selvinnyt et seinän takana toimii thai hieronta paikka normi kerrostalo huoneistossa.
Asia ei sinänsä muten haittaisi minua, mutta kun seinän takaa kuuluu välillä vähän liian selvästi mitä siellä oikeasti puuhaillaan/peuhaillaan. Voihkinta ja kiljunta on välillä sen verran äänekästä!
Täytyy otta isänöitsijään yhteyttä...
Asia ei sinänsä muten haittaisi minua, mutta kun seinän takaa kuuluu välillä vähän liian selvästi mitä siellä oikeasti puuhaillaan/peuhaillaan. Voihkinta ja kiljunta on välillä sen verran äänekästä!
Täytyy otta isänöitsijään yhteyttä...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Joopa joo jälleen peräkamari poika päivittää omiaan tunnusta suoraan jotta seinän takana on sauna ja siellä työnnetään löylykauhaa perseeseen oikeat kaappihomo runkkari bileet
juu hyvä ku kerrot että työnnät itse löylykauhaasi anaaliisi, juu jatka samaan malliin
Asia on peräti ongelmallinen, sillä thaihierojien ansiot eivät ole niin suuret, että ne yltäisivät liikehuoneistoon. Heillä ei ole kielitaitoa, ammattitaitoa tai muuta kykyä meikäläisiin ammatteihin, eikä heitä ulkomaalaisina edes helposti palkata. Viranomaisetkin katsovat toimintaa sallivasti, vaikka osalla on takana parituskin.
Löylykauha perseeseen pelastaa
Juu niin varmaan löylykauha pelastaa sun päiväsi, kun vaan ahkerasti työnnät sitä hanuriinsa kaappihomo runkkari..... trollipaska
Jos täällä Kallion kulmilla olet niin ei kannata valittaa, saat pian itse lähteä.
Voithan kokeilla mennä itse hierottavaksi ja pyytää alennusta sillä perusteella, että asut seinän takana. Käytä perusteena häiritsevää äänisaastetta, joka tunkeutuu seinän läpi asuntoosi. Ehkä thaihierojatyttö ymmärtää ja saat hieronnan puoleen hintaan. Tai vaihtoehtoisesti saat normaaliin hierontahintaan kivoja lisäpalveluita.
Varsinkin löylykauhan perseeseen
poraa reikä ja kuvaa voyer-pornoa