En ota enää

Miestä asumaan kanssani. Ja tästä en tule joustamaan. Sopiiko?
7199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Käy.

Äänestä

En naiseksikaan ala.

Äänestä

Sopii paremmin kuin hyvin, koska itse tullut samaan mietteeseen, että tarvitsen paljon aikaa itselleni.

Äänestä
  • Ihanaa! Kun asun yksin, törmätään ja nautitaan vaan elämästä/toisistamme olman mitään tarkoitusta!

    Äänestä

  • ok,vielä muutama vuosi siis.

    Äänestä

Miksi kysyt sitä täällä?

Eikö se ole sinun yksityisasiasi otatko vai jätätkö ottamatta.

Hassua että kysyt sitä täällä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ehdot_nämä kirjoitti:

Miestä asumaan kanssani. Ja tästä en tule joustamaan. Sopiiko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu