2111

on valitettavasti tuotettava ladan vihaajille
pettymys.110 ladoja saa edelleen ja kauppa alkaa
käydä.
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ainakin takavetoisia puksuttajia tulee silloin tällöin kadun kulmissa vastaan < 2101 < 1200-2107 mallisarjaa lähinnä

Äänestä

Mihinkähän väitteesi perustuu? Laitahan tietolähteesi tänne, että saadaan asialle vahvistus.

Äänestä

www.delta-auto.fi/kouvola

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cccp kirjoitti:

on valitettavasti tuotettava ladan vihaajille
pettymys.110 ladoja saa edelleen ja kauppa alkaa
käydä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu