Vasemmistolaisuutta vai työpaikkoja?

Kumpaa, Sinä päätät. Vaaleissa. Molempia et voi saada.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Molemmat tulee kun äänestää.

Äänestä

Vasemmistossa väkivaltaista antifaa kannattavia.. joten EI KIITOS. Mieloska voi onanoida ittensä uneen.

Äänestä

Tuleehan niitä työpaikkoja 1 euron tuntiliksalla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ValintaOnSinun kirjoitti:

Kumpaa, Sinä päätät. Vaaleissa. Molempia et voi saada.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu