Etsin täysi-ikäisiä yhteistyökumppaneita esim. kauneuden ja terveyden ammattilaisista, kosmetologit, personal trainerit ym..
Tai sinua, joka olet kiinnostunut alasta ja halukas oppimaan lisää.
Taustalla on luotettava, pörssinoteerattu 32-vuotias amerikkalainen tiede- ja tutkimusfirma.
Heidän tuotteet, patentoitu Anti-Ageing teknologia sekä tuotteissa että kauneuden hoitolaitteissa, jotka ovat kotikäyttöön suunniteltuja, ammattitasoisia laitteita.
Myös Nobel-palkittua teknologiaa taustalta löytyy, sekä maailman ensimmäinen ihonhoidon älylaite. Mitään vastaavaa ei maailman markkinoilla vielä ole.
Pystymme tarjoamaan ravinnonsaantimittaukset skannerilla, jonka avulla pystymme todentamaan antioksidanttitason.
Huikea mullistus terveyden ja ravintoasioiden saralla!
Koulutusvaatimusta ei ole, mutta omatoiminen ja oppimishaluinen täytyy olla.
Innostusta tiimissä toimimiseen sekä palava halu tienata sen verran, kuin itsellesi tavoitteeksi asetat.
Voit tehdä töitä kotoa käsin, reissun päällä olemalla, asiakastapaamisilla, somessa, 34 eri maassa maailmalla ym..
Voit valita, mikä tuntuu itsellesi parhaalta tavalta työskennellä. Sopii siis hyvin esim. kotiäidille/-isälle tai vaikka opiskelijalle.
Itse vaikutan pääasiassa Etelä-Savon alueella, ja täällä päin on todella suuret markkinat tällä hetkellä auki.
Pääasiassa etsin myös tiimiläisiä täältä lähiseudulta, mutta teknologian ihmeellisellä aikakaudella myös kauempaakin on mahdollista lähteä mukaan! :)
Ilmoita itsestäsi sähköpostilla:
kauneusjahyvinvointi(at)gmail.com
Kotona tehtävä työ
kauneusjahyvinvointi
0
73
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125468Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413665Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523495Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531326- 161189