hoidetaanko...

...porin pääterveysasemalla myös muita ruumiinosia?
7174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siellä hoidettiin ennen siitintäkin mutta se lääkäri muutti lääkäritaloon imuttelemaan.

Äänestä

Mitkä ruumiinosat ovat muita?

Äänestä
  • kaikki muut paitsi pää.

    Äänestä

Kehoa yleensä hoidetaan terveysasemilla,ruumiit hoitaa pois yleensä hautaustoimisto

Äänestä
  • Niin tekee. Ja on terveystaloja, joiden takaovella on jatkuva hauturin autopäivystys. Kauppa käy arkkumanulla kun on kunnon erikoislääkärin suosiossa. Karraskool.

    Äänestä

Mitä aloittajalta pitäisi hoitaa?

Äänestä
  • Hän on ollut hoidatuttamassa ainoastaan päätään. Siksi hän ei tiedä mitä muuta siellä hoidetaan.
    Ei kertonut missä muussa paikassa hänelle on tullut myös sairaus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapurintyttö4 kirjoitti:

...porin pääterveysasemalla myös muita ruumiinosia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu