Itsetyydytys

Pinnityttö

Olen 15v tyttö itsetyydytän yleensä muutamankerran päivässä ja välillä tykkään laittaa hiuspinniä virtsaputkeen onko tästä jotain haitaa jos pesen pinnin kuumalla vedellä eli puhdas se pinni on kiitos vastauksista.

15

2790

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä helvettiä sä sen sinne tunget

    • Kivaa-olisi-tietää

      Ei siitä mitään haittaa varmaankaan ole, jos et riko virtsaputken limakalvoja seinämissä. Tuottaako se Sinulle jotain nautintoa kun luulisi, että se nautinnon kohde voisi olla vieressä. Entä tuottaako siitä aiheutuva kipu sen nautinnon, vai mikä???

    • Aivan vapaasti, mutta omalla vastuulla. Joillakin naisilla virtsaputki on herkkä, mutta kirjallisuudesta tunnetaan tapauksia joissa pinni on luiskahtanut kokonaan rakkoon ja sitten onkin tarvittu lääkäriä.

      Ellen erehdy, apteekkitavaroiden kaupasta ja ehkä apteekistakin saa steriilejä vanupuikkoja. Sellaisen vanupää on hiuspinniä paksumpi, mutta puikko on pitempi niin että siitä saa paremman otteen.

      Varo pissanpaisumusta kun vedät minkä hyvänsä pois putkesta!

      Nimim. Lääkärin tytär

      • pissahousu.19v

        Oon kahdesti kokeillut vanupuikkoa ja jostain syystä se tuntui hyvältä vaikka kirvelikin. Ja joo, pissanpaisumus oli seurauksena kun vedin sen pois mut mitäpä siitä kun tein sen istuviltaan suihkussa.

        Muut pissaleikit on kyllä kivempia, mulla on tapana pissata suihkuun melkein joka kerta ja joskus yksinään ollessa pissaan housuun. Pitäis varmaan kokeilla vaippojakin.


    • eräs.seksitauti-

      Onx sopivaa, että poika tekee noin? :3

      • pissahousu.19v

        Itselleen kyllä, tytölle ei.


    • maielamendes

      Hiuspinni tuntuu ihanalta, kun sitä liikuttelee hiljakseen pitää vaan muistaa hygienia, pasimysiiniä voi laittaa siihen pinniin ja sitten pitää mennä pissalle tyydyttämisen jälkeen

    • huphei

      Jo on kiire hankkia pissatulehdes !

    • Pinnityttö

      Kiitos noista asiallisista kommenteista.

    • jusupus

      Miksi tyydyttää itse ??!!! Tyydytysapua tarjolla !!!!!!

    • 8vSEKSIMIES

      mulki on potkulauta, alaxx

    • apuamenkat

      hei voiks usea itsetyydytys vaikuttaa menkkojen alkuun, jos limakalvotkin on jo puhjennut?

      • lyllis

        Mitähän sä nyt puhut? Menkat alkaa silloin, kun ne kuuluukin alkaa.


    • Teinipoikaa

      Olen poika ja olen kokeillut kans pinnillä työnsin penikseni sisälle pinniä ja tuntuin hyvältä virtsaaminen kirveli sen jälkeen vähän

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      27
      3285
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      12
      2439
    3. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      83
      2334
    4. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      2054
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      76
      1673
    6. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      47
      1537
    7. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1446
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1295
    9. Jos saisit antaa yhden neuvon

      jälkikasvullesi elämää varten, niin minkä antaisit?
      Sinkut
      121
      1186
    10. Tulipalo viimeyönä

      Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj
      Jämsä
      15
      1136
    Aihe