miksi kiuruvedellä kaikkki paljon kalliimpaa kuin esim. iisalmessa. Silmälasitkin hinta kaksinkertainen ,11kg kaasupullo vähintään 6 ecua kalliimpi. Oootteko huomanneet.
miksi maksaa.
qw52
6252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pyhäjärvellä kannattaa käydä tankilla. Matkan saa ilmaiseksi halvemman bensan muodossa ja samalla voi käydä erikoisliikkeissä.
Täällä on vähän kilpailijoita,niin hinnat sen mukaiset,lähti viellä Kellopuotikin pois niin nyt on viellä kalliimpaa.Iisalmesta saa lasit hanvemmalla kannattaa ajaa hyvin reippaasti bensat säästää.
Kauppiaat katsoneet, että hirmuisia tukijaisija saavat kepulaiset ovat valmiita maksamaan. Ilmaisella rahalla.
Tukikepu on oikeassa, maatalousylimystöllä on käytössään loppumaton piikki, jonka veronmaksajat ja valtion velanotto kustantavat kunnes törsääminen lopulta saavuttaa katkeran päätepisteensä. Ja se päivä on lähellä!!!
Taasko sinä täällä muriset..mur murrr <3
No niin teen kun sinua etsin.