Ootteko harrastaneet peppuseksiä miehen kanssa?

Hamekorviin

Onko se kivaa/ihanaa? Kiinnostas ihan älyttömästi kokeilla, mut pelottaa et sattuukin ja vielä pitäs olla varteenotettava yksilön jonka päästää päälle.

17

1473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Silläselviää

      Kokeile dildolla. Sen jälkeen voit arvioida onko kivaa.

    • Lieder

      Kondomi ja runsaasti liukastetta, niin pitäisi onnistua ilman suurempia kipuja. Ekan kerran jälkeen voi tuntua vielä useita tunteja, mutta sen jälkeen ainakin itse totuin. c:

    • kokeilemallaselviää

      Dildoilla tulee välillä leikittyä ja hyvyltä tuntuu. Dildolla voi kokeilla ratsastaakin:) Se on vain mistä löytäisi kuuman kundin joka pitäisi vähän maskuliinisemmalta näyttävästä tytöstä.

    • Lainadildo

      Dildoilla ja anustapeila voi harjoitella. Minä lainasin eka kerran salaa sisareni dildoa ja sitten hankin oman. Myöhemmin sain sitten ihan sitä oikeaakin. Hyvä voitelu ja maltti. Ei siitä nauti jos kauheesti koskee.

      • cdtäti65v

        Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
        siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
        alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen!


      • Hyväjoskelpaa
        cdtäti65v kirjoitti:

        Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
        siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
        alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen!

        Moni muukin homo pitää siitä.


      • cdtäti65v kirjoitti:

        Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
        siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
        alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen!

        Jäin koukkuun jo 13v. ;-)


    • sitäodotelllessa

      Mua on myös kiehtonut asia jo pitkään. Ja mitä enemmän itä miettii, sitä enemmän tekee mieli. Tiedän että jonakin päivänä vielä joku ihana mies tekee sen mulle......!! Ja saa mut tytökseen.

    • Lola-Boy

      ajattelin että en koskaan kokeilisi peppuseksiä nyt kuitenkin mieli muuttunut ja olen kokeillut hieromasauvaa, aluksi pienempää eikä se tuntunut pahalta kun liukkaria tarpeeksi ja varovasti aloittaa, nyt hommattuna jo isompi sauva eikä sekään tuntunut ikävältä tässä kuva nykyisestä sauvasta http://www.seksitori.fi/seksikauppa/seksilelut-seksivalineet/sekslelud-naistele/dildot/love-fantasy-varilliset-dildot-21cm-11821.html, ehkä tämän jälkeen voisi ajatella jo oikeaa kyrpää anuksessa, vai mitäs meinaatte? Itseä kiihottaa kovasti ajatus tulla otetuksi takaapäin kun olen pukeutunut naisten seksikkäisiin alusvaatteisiin!

      • fdhfdhf

        Tulee silloin tällöin laitettua naisten hepenet päälle, peruukki ja vähän opeteltua meikkaamistakin. Dildoja mulla on useita ja tykkään kovasti niiden käytöstä. Tiedän olevani bisse kun miehet kiinnostavat seksi mielessä. Kiinnostus naisiin on taas jollakin tavalla väljähtynyt. Jos antautuisin jonkun miellyttävän kundin naiseksi en tiedä olisiko se vain fantasian toteutus vai homoelämän alku.


      • MiesPäivi
        fdhfdhf kirjoitti:

        Tulee silloin tällöin laitettua naisten hepenet päälle, peruukki ja vähän opeteltua meikkaamistakin. Dildoja mulla on useita ja tykkään kovasti niiden käytöstä. Tiedän olevani bisse kun miehet kiinnostavat seksi mielessä. Kiinnostus naisiin on taas jollakin tavalla väljähtynyt. Jos antautuisin jonkun miellyttävän kundin naiseksi en tiedä olisiko se vain fantasian toteutus vai homoelämän alku.

        Hienoa, että on muitakin samanlaisia. Mullakin on kiinnostus naisiin lopahtanut jo n.15v sitten, vaikka olen naimisissa. Meillä se tapahtui, kun vaimoni sairastui rintasyöpään ja häneltä lopahti halut seksuaaliseen kanssakäymiseen kokonaan. Minulta ei tietenkään halut loppuneet ja aina vaimoni ollessa pois kotoa jatkoini salaa naiseksi pukeutumista. Ilmeisesti olen sen verran bi, että naiseksi pukeutuneena minua alkoi aina himoitaa seksi miehen kanssa. Lopulta rohkaistuin niin, että ensin sain netin kautta yhteyden, vain 40 km päässä asuvaan,vähän itseäni nuorempaan mieheen joka on kiinnostunut minunlaisista "naisista". Nyt olemme tapailleet muutaman vuoden aikana aina silloin tällöin ja harrastaneet peppuyhdyntää. Alussa minulla oli ihan samoja ajatuksia, eli mietin, onko tämä vain uteliasta kokeilua vai homostelua. Nyt olen jo paremmin sinut itseni kanssa, sillä se ei enää ole kokeilua vaan enemmänkin tapa. Jotenkin oikein kaipaan ja odotan aina "mieheni" tapaamista. Vaikka tiedän, että se on homoelämää, niin se ei enää vaivaa minua, mutta siitä huolimatta olen pitänyt sen salaisuutena, enkä ole kertonut siitä kellekään.


    • En ole kokeillut, vielä. Vain dildoja tms. Ajatus houkuttaa kovasti. Sopivat alusvaatteet päälle myös.

    • wordsmeans

      Outoa käyttää sanaa "peppu" joka on lasten kieltä. Harrastatko sinä sitten tavallisesti pimppiseksiä pippelilläsi?

      Oikea termi olisi perseseksi. Tai peräsuoliseksi.

      Samanlaista totuuden väistelyä kun kutsua sikaa possuksi, kun sitä syö. Sikaa se on silti.

    • Se on ihanaa ja nyt tiedän exukm hetero olin ja kunpa oisin jo nuorena tiennyt
      niin varmasti oisin antanut peppua mutta sanonta myöhään kun ei milloinkaan
      eli nyt annan aina kun vaan saan ja ei siihen kyllästy ja ei ole iästä kiinne!

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      263
      3291
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      20
      1819
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      24
      1489
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      81
      1334
    5. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      137
      1028
    6. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      974
    7. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      61
      788
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      86
      736
    9. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      60
      658
    10. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      50
      626
    Aihe