Onko se kivaa/ihanaa? Kiinnostas ihan älyttömästi kokeilla, mut pelottaa et sattuukin ja vielä pitäs olla varteenotettava yksilön jonka päästää päälle.
Vastaukset 17
- Silläselviää
Kokeile dildolla. Sen jälkeen voit arvioida onko kivaa.
- Lieder
Kondomi ja runsaasti liukastetta, niin pitäisi onnistua ilman suurempia kipuja. Ekan kerran jälkeen voi tuntua vielä useita tunteja, mutta sen jälkeen ainakin itse totuin. c:
- kokeilemallaselviää
Dildoilla tulee välillä leikittyä ja hyvyltä tuntuu. Dildolla voi kokeilla ratsastaakin:) Se on vain mistä löytäisi kuuman kundin joka pitäisi vähän maskuliinisemmalta näyttävästä tytöstä.
- Lainadildo
Dildoilla ja anustapeila voi harjoitella. Minä lainasin eka kerran salaa sisareni dildoa ja sitten hankin oman. Myöhemmin sain sitten ihan sitä oikeaakin. Hyvä voitelu ja maltti. Ei siitä nauti jos kauheesti koskee.
- cdtäti65v
Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen! - Hyväjoskelpaa
cdtäti65v kirjoitti:
Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen!Moni muukin homo pitää siitä.
cdtäti65v kirjoitti:
Hei peppuseksihän on parasta ja ihaninta ja kun on kerran saanut niin kyllä
siihen jää ns koukkuun itse alotin vasta 50v ja nyt aina kun vaan sopivia miehiä niin
alusasut päälle ja peppua antamaan suosittelen!Jäin koukkuun jo 13v. ;-)
- sitäodotelllessa
Mua on myös kiehtonut asia jo pitkään. Ja mitä enemmän itä miettii, sitä enemmän tekee mieli. Tiedän että jonakin päivänä vielä joku ihana mies tekee sen mulle......!! Ja saa mut tytökseen.
- Lola-Boy
ajattelin että en koskaan kokeilisi peppuseksiä nyt kuitenkin mieli muuttunut ja olen kokeillut hieromasauvaa, aluksi pienempää eikä se tuntunut pahalta kun liukkaria tarpeeksi ja varovasti aloittaa, nyt hommattuna jo isompi sauva eikä sekään tuntunut ikävältä tässä kuva nykyisestä sauvasta http://www.seksitori.fi/seksikauppa/seksilelut-seksivalineet/sekslelud-naistele/dildot/love-fantasy-varilliset-dildot-21cm-11821.html, ehkä tämän jälkeen voisi ajatella jo oikeaa kyrpää anuksessa, vai mitäs meinaatte? Itseä kiihottaa kovasti ajatus tulla otetuksi takaapäin kun olen pukeutunut naisten seksikkäisiin alusvaatteisiin!
- fdhfdhf
Tulee silloin tällöin laitettua naisten hepenet päälle, peruukki ja vähän opeteltua meikkaamistakin. Dildoja mulla on useita ja tykkään kovasti niiden käytöstä. Tiedän olevani bisse kun miehet kiinnostavat seksi mielessä. Kiinnostus naisiin on taas jollakin tavalla väljähtynyt. Jos antautuisin jonkun miellyttävän kundin naiseksi en tiedä olisiko se vain fantasian toteutus vai homoelämän alku.
- MiesPäivi
fdhfdhf kirjoitti:
Tulee silloin tällöin laitettua naisten hepenet päälle, peruukki ja vähän opeteltua meikkaamistakin. Dildoja mulla on useita ja tykkään kovasti niiden käytöstä. Tiedän olevani bisse kun miehet kiinnostavat seksi mielessä. Kiinnostus naisiin on taas jollakin tavalla väljähtynyt. Jos antautuisin jonkun miellyttävän kundin naiseksi en tiedä olisiko se vain fantasian toteutus vai homoelämän alku.
Hienoa, että on muitakin samanlaisia. Mullakin on kiinnostus naisiin lopahtanut jo n.15v sitten, vaikka olen naimisissa. Meillä se tapahtui, kun vaimoni sairastui rintasyöpään ja häneltä lopahti halut seksuaaliseen kanssakäymiseen kokonaan. Minulta ei tietenkään halut loppuneet ja aina vaimoni ollessa pois kotoa jatkoini salaa naiseksi pukeutumista. Ilmeisesti olen sen verran bi, että naiseksi pukeutuneena minua alkoi aina himoitaa seksi miehen kanssa. Lopulta rohkaistuin niin, että ensin sain netin kautta yhteyden, vain 40 km päässä asuvaan,vähän itseäni nuorempaan mieheen joka on kiinnostunut minunlaisista "naisista". Nyt olemme tapailleet muutaman vuoden aikana aina silloin tällöin ja harrastaneet peppuyhdyntää. Alussa minulla oli ihan samoja ajatuksia, eli mietin, onko tämä vain uteliasta kokeilua vai homostelua. Nyt olen jo paremmin sinut itseni kanssa, sillä se ei enää ole kokeilua vaan enemmänkin tapa. Jotenkin oikein kaipaan ja odotan aina "mieheni" tapaamista. Vaikka tiedän, että se on homoelämää, niin se ei enää vaivaa minua, mutta siitä huolimatta olen pitänyt sen salaisuutena, enkä ole kertonut siitä kellekään.
En ole kokeillut, vielä. Vain dildoja tms. Ajatus houkuttaa kovasti. Sopivat alusvaatteet päälle myös.
- wordsmeans
Outoa käyttää sanaa "peppu" joka on lasten kieltä. Harrastatko sinä sitten tavallisesti pimppiseksiä pippelilläsi?
Oikea termi olisi perseseksi. Tai peräsuoliseksi.
Samanlaista totuuden väistelyä kun kutsua sikaa possuksi, kun sitä syö. Sikaa se on silti. Se on ihanaa ja nyt tiedän exukm hetero olin ja kunpa oisin jo nuorena tiennyt
niin varmasti oisin antanut peppua mutta sanonta myöhään kun ei milloinkaan
eli nyt annan aina kun vaan saan ja ei siihen kyllästy ja ei ole iästä kiinne!
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3071217Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan71855Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61793- 120673
Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt41656Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38652- 50596
Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.51568Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94535- 37528
- 45527
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48515- 32511
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain81479Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K9446Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8437- 19437
- 77432
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o28414Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21411