Tykkään susta

miies. ;) Milloin nähdään?
7473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sano edes mihin tämä menee,että menis edes johonki.

Äänestä
  • Ai mikä? Sun viestis, tuli tänne palstalle. Ja tuo viesti meni Perämeren rannikolle.

    Äänestä

Sääki siellä pohjamaalla jäkätät:))

Äänestä

Unessa näin sinua nainen. Iltapäivälläkin vilauksen. Olen pahoillani -hapestani. Oli tuo läheltäpititilanne männä viikolla.
Siinä unessa minulla komeasti stondasi. Poika oli kuin pörheä kissanpentu.

Äänestä

En tykkää oikeesti susta. :()

Äänestä

Kun mies tuijottaa sinua, kyse ei ole välttämättä siitä, että miehellä on nälkä :)
Ne tuijottaa sua koska oot ollu tuhma. Mua ne ei tuijota, koska oon ollu kiltti :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerro_mulle_se kirjoitti:

miies. ;) Milloin nähdään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu