Saatua....

jos härnäät härnäät suoraan. Suoremmin,


Ei käännetä vihaksi, kaikki oli alunperin sydämmelistä,ainakin puoleltani. Ehkä tiedä kaikkea. Omat tiesin
Noooronoo
Kaikkientartte
5292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

OK, ei muisteta pahalla...

Äänestä
  • Ei muisteta pahalla vaikka koko ajan ajattelet vain pahaa.
    Mutta mitäpä näitä muistelemaan, pahalla.

    Äänestä

Ei täällä mitään pysty virittään kai sen tajuat. Satuako kaipaat?

Äänestä

Ei tainna tuo vapa nykästä.. Kaipaan REHELLISTÄ vastausta. Yes or No??? Pystytkö sen antamaan MINULLE???

Äänestä

Rehellinen keskustelu ja vastauksia saaden paikallaan. Pystyn kylläkin siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taiantaaolla kirjoitti:

jos härnäät härnäät suoraan. Suoremmin,


Ei käännetä vihaksi, kaikki oli alunperin sydämmelistä,ainakin puoleltani. Ehkä tiedä kaikkea. Omat tiesin
Noooronoo
Kaikkientartte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu