Elikkäs sätti kalluppia pukkaa

Toinekovamuorisätissä

Jotenkas mihinkä aikaan nousitta tänäpänän aamuna sättimään??
Tulittako suoraan sanalle vai kissautittako kahveet ensittäin? Olittako laittaneet vekkarin vasiten herättämään tätä silimälläpitäen vai heräilettäkö enämpi valon myötä ajoissa? Kohtahan tullaan jo neljän aikoihin kun tästä lissää kessäntyy.

10

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • harsotpoisslimiltä

      VOI VOI illalla jo valmiustilaan kone, että varmasti het piäsee sättiin.Kuka sitä ny kahavia malttaa keittää , kuhan on enissä jonkuaikaa sätissä sitte vasta aamukahavi ja ne lääkkeet, että sillee

    • SavotanSantra

      Tokkiisa kahvet porautan ja siin samall nojates laitteen yllä puolel nukkuen saa kasvosaunaa ja herätyksen. Aamu viielt alkannee sättimine joka aamu. Illal kello 21.00 nukhummaa jotta jaksaa sättii taas.

    • Dillenbourg

      Päivän epistola:

      Herätys noin kello 4. Pikainen moikkaus chattiin samalla kun lukee aasialaisten lähettämiä sähköposteja. Baanalle klo 5.

      Ennen aamukiertoa edellisen yön tapahtumat läpi ja siinä sivussa voi moikata chattareita. Palavereiden välissä pitää ehdottomasti chatata pitkin päivää.

      Päivällä hiki päälle salilla, muskeleita nuorille tytöille näytellen. Eikä vähimpänä tiukoissa trikoissa pullottavaa HK-sinistä.

      Hikitreenin jälkeen hieman opetusta, eli tiedon siirtoa tuleville pässeille.

      Baanalle kotia kohti noin klo 17. Ruokaa tehdessä voi chatata ja tosichattaamisen voikin aloittaa kello 18 jälkeen.

      Chatatessa menee yleensä klo 22 tienoille, vaikka perse puutuukin. Sen jälkeen pitää purkaa ameriikan poikien lähettämiä sähköposteja.

      Nukkumaan noin kello 1 tienoilla viimeistään. Herätys taas noin kello 4.

      • NoWomanNoCryWithout

        Maaaaaaaan, mä niin diggaan tota sun maailmas ja mielentilojes jotenki urbaania hektisyyttä!


      • Dillenbourg
        NoWomanNoCryWithout kirjoitti:

        Maaaaaaaan, mä niin diggaan tota sun maailmas ja mielentilojes jotenki urbaania hektisyyttä!

        Kaikkeen tottuu.

        Tämän päivän ydinasiat chatissä lyhyesti: lateraalinen orbitofrontaalinen korteksi ei aktivoitunut, vaikka anteriorinen singulaarinen korteksi (pihtipoimu) niin olisi antanut ymmärtää. Tästä johtuen en saanut chatissä tänään ventraalisen stratiumin myyopioidireseptoreiden kautta sellaista mielihyvää, jota olisin kaivannut.

        Ehkä illemmalla?


      • eimitääntotuutta

        Tuollaista kertomusta ei usko kukaan ,höpön höpö


      • Matti.LePen
        eimitääntotuutta kirjoitti:

        Tuollaista kertomusta ei usko kukaan ,höpön höpö

        Kirjoittaja tuskin olettikaan, että kukaan täyspäinen uskoisi.


    • Kauankovielä

      Sitä mielihyvää tässä itekii oottelen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      230
      4123
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2603
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2335
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      111
      1350
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      75
      1057
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      923
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      906
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      901
    Aihe