Hyvää huomenta

Naiselle Keski-Suomeen! :)
Ei kannata vastata jos on paska AAMU.
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaipaat siis punatukkaista naista jonka perässä hönkii m-nainen-ei-ap.-ei-mia nimimerkkikin?

Koirallisen punapään naija ukkeli kahdella nicillä

Äänestä
  • Höpön höpön
    Vaalea on.

    Äänestä

HYVÄÄ huomenta! :) Silmät sikkurassa sillain omannäköisenä niin kuin aina. :D

Äänestä

Hyvää huomenta ☺
Jonkun aamupuurossa on ollut happamia marjoja? Tai aamukahvi ollut liian laihaa? 😁
Ei täällä. Erinomainen huomen. 😄

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


minulta kirjoitti:

Naiselle Keski-Suomeen! :)
Ei kannata vastata jos on paska AAMU.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu