rs öktäävi

On lintulauta, rallysport racing blue väri, challenge tekstit, sport-istuimet ja mainoksessa sanotaan olevan urheiluauto
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

taas pojuu kyykytetty teho skodan toimest

Äänestä

Ainakin pieni ilmanvastus kun on niin kapea

Äänestä

kamala kippana.

Äänestä

juuri näin. itäkippo skoda oktaviahan on meluisin auto mitä koskaan on mitattu. automaailman irvikuvanakin tunnettu ajoneuvo. tojot menee ohi oikealta ja vasemmalta.

Äänestä

kiva näitä liikoja Octavia RS "urheiluautostaan" luulevia on vähän näpäyttää aina silloin tällöin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ökyocu kirjoitti:

On lintulauta, rallysport racing blue väri, challenge tekstit, sport-istuimet ja mainoksessa sanotaan olevan urheiluauto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu